Novinka

SONYA Makeup Mineral - podkladový make-up

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 672 Kč

Popis

Sonya Aloe Mineral Makeup se snadno nanáší, vyrovnává tón pleti, minimalizuje póry a rozzáří vaši pokožku. Je to krycí podkladový make-up a pudr v jednom. Tento víceúčelový pudr dodává pokožce zářivý a přirozený vzhled.

Díky mikronizaci obsahuje Sonya Makeup s minerály velmi jemné částečky pigmentů. Tyto částečky jsou tak jemné, že se nanášejí snadno jako krém, ale zanechávají pudrový efekt. Proces mikronizace značně zlepšil schopnost nanášení makeupu a zvýšil jeho odolnost.

Sonya Makeup s minerály se vyznačuje následujícími účinky a složkami:

Technologie mikronizace umožňuje získání těch nejjemnějších částic bez obav před nanočásticemi. Tento makeup poskytuje skutečně dlouhotrvající efekt, doslova klouže po pokožce, vytváří jemnou rovnoměrnou vrstvu, barevně vyrovnává tón pleti a umožňuje líčení, které vydrží po celý den bez stékání nebo stírání.

Oxid zinečnatý a oxid titaničitý vytvářejí průhledný, přirozeně vypadající základ.

Oxychlorid bismutu je přírodní minerál, který dodává pokožce zářivý vzhled.

Olejový extrakt z aloe vera má vynikající zklidňující účinky na pleť, vyživuje buňky, pomáhá hydratovat pokožku, dodává jí vitamíny a jiné výživné látky v boji se stárnutím a pomáhá jí obnovit správnou hladinu hydratace.

Vitamín E je antioxidační vitamin, který zvyšuje elasticitu pokožky. Váže na sebe vlhkost, čímž umožňuje pokožce dýchat a správně fungovat. Udržuje správnou vlhkost pokožky na dlouhou dobu a pomáhá chránit tkáň pokožky před volnými radikály.

  • dlouhotrvající efekt, nestéká a nestírá se
  • hedvábně jemné, hladké složení
  • snadno a rovnoměrně se nanáší

308 (Natural)

309 (Amber)

310 (Caramel)

Velikost balení: 6 g
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 12 v kartonu