Novinka

SONYA EYESHADOWS TRIOS- oční stíny

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 870 Kč

Popis

Odhalte tajemství krásy s očními stíny Sonya EyeShadow Trios. Jejich třpytivý vzhled a přídavek aloe vera odrážejí současný módní trend. Tyto univerzální odstíny barev můžete použít na překrytí, stínování nebo zvýrazňování – na vytvoření vzhledu podle vašeho přání. Dvě kombinace barev vám pomohou lehce dosáhnout perfektní vzhled a zvýraznit krásu a působivost vašich očí, stačí si vybrat správnou kombinaci – suché použití pro jemný vzhled a mokré pro zvýšení intenzity barev. Anebo zkombinujte barvy z obou variací, abyste vytvořili své vlastní jedinečné barvy. Můžete si vytvořit mnoho výrazů tváře – vše záleží jen a jen na vaší fantazii!

SPRING TIME TRIO (PRODUKT 203)

Tyto tři neodolatelné stíny sluší každé barvě očí. Lesklá žlutá barva (SHIMMER YELOW) může být použita na zvýraznění očních víček a obočí pro oživení vašich očí. Matnou růžovou (Frosted Pink) použijte na oční víčka jako základní barvu, která je perfektní v letních měsících. A teplou zelenou (Soft Green) pro zvýraznění hloubky vašich očí nebo jako oční linku.

SEDONA TRIO (PRODUKT 204)

Využijte svoji fantazii, abyste si vytvořili perfektní vzhled s těmito třemi odstíny. Nádherná sestava švestkové (Plum), světle modré Light Blue) a šedohnědé (Taupe) vytváří konečný vzhled očí. Použijte šedohnědou na oční víčka jako základní barvu nebo na obočí pro oživení vašich očí. Světle modrou můžete použít jako základní barvu nebo místo oční linky. Švestková dodá hloubku vašim očím nebo je zvýrazní, když se použije jako oční linka.

Velikost balení: 3 g
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 15 v kartonu