Novinka

SONYA CREME TO POWDER FOUNDATIONS - kompaktní makeup 182-183

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 935 Kč

Popis

Vypadat nádherně a přirozeně je možné s těmito dvanácti odstíny podkladů. Zakryjí skvrny, podpoří váš vlastní jedinečný typ pleti a poskytnou dokonalý základ pro zbytek vašeho Sonya makeupu. Odstíny, které byly vybrané, spadají do modré (studené) a žluté (teplé) kategorie. Barvy spadají do tří řad, slonovinové zlaté a bronzové, každá ve světlé, střední a tmavé variantě. Dostupné ve 12 odstínech:

Porcelain 107

Soft Ivory 108

Rose Beige 109

Sunset Beige 110

Fawn 111

Butter 112

Golden Sun 113

Mocha 114

Raisin 115

Chocolate 116

Natural Beige 182

Vanilla Bisque 183

Aplikace podkladu

Při celkovém natírání:

Použijte kompaktní houbu Sonya, začněte od středu tváře a podklad začněte aplikovat na nos, líce, pod očima a na oční víčka. Roztírejte paprskovitým způsobem směrem ven k hranici vlasů a k dolní čelisti.

Při lokálním natírání:

Použijte malý černý aplikátor a aplikujte podklad na problémové oblasti, jako je např. oblast pod očima, oční víčka, nos nebo brada. Jemně poklepejte (rozetřete) na okrajích

Tipy a triky

  • Když se vám zdá nanášení podkladu na linii dolní čelisti a vlasů těžké, jemně navlhčete kosmetickou houbu a ta by měla odstranit všechny drsné linie.
  • Většina pokožky obsahuje víc žluté než růžové a nezapomínejte že přirozená kyselost vaší pokožky může změnit barvu základu.
  • vhodný na všechny typy a barvy pleti
  • studené a teplé tóny
  • základ z aloe vera
  • přirozené krytí

Velikost balení: 7 g
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 10 v kartonu