Novinka

SONYA COLOUR CONCEALER WHEEL - sada korekčních stínů

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 935 Kč

Popis

Sada korekčních stínů.

S touto kompletní paletou pěti různých odstínů přivítejte perfektní tón pokožky a rozlučte se s vadami pleti, probarveními či dalšími nedokonalostmi. Pomůže minimalizovat nedokonalosti , nerovnosti v tónu pleti a jiné nepravidelnosti s úplnou lehkostí! Před aplikací Sonya Color Foundation je čas zapojit do práce Concealer Wheel. Nazýváme ho "plastický chirurg v kapse" – je to paleta pěti krémových barev: zelená, žlutá, šeříková a dva odstíny béžové. Abyste dosáhli nejlepších výsledků, jednoduše to vyžaduje experimentování a praxi. Používejte tyto barvy na místech ztráty barvy a nedokonalosti.

Zelená

Používejte v malém množství na zakrytí začervenalých míst na pleti. Dále neutralizuje vyrážky, prasklé kapiláry a spálení od slunce.

Žlutá

Neutralizuje tmavé kruhy pod očima, zvláště ty s namodralým tónem. Může se také použít na zjasnění pleti nebo zvýraznění lícních kostí.

Šeříková

Neutralizuje tmavou pokožku okolo očí. Může být použita jako oční stín. Zesvětluje kruhy pod očima při olivovém tónu pleti.

Světlá béžová

Má růžový podtón. Je ideální barvou na rychlé překrytí pigmentačních a jiných skvrn na tváři.

Tmavá béžová

Je vhodná na zakrytí hlubších rýh – vrásek na tváři. Při světlejší pleti zkombinujeme tuto barvu se světlejší.

Žlutá, světlá béžová a tmavá béžová – všeobecně malé skvrnky (fleky, jizvy od akné).

Tipy a triky:

  • Smíchejte Concealer s vybraným podkladem na dosažení požadovaného vzhledu.

  • Východiskem na zesvětlení kruhů pod očima je aplikovat vhodnou barvu, jen když je pleť tmavá.
  • Na prasklé žilky použijte jednu kapku Alpha-E Factor na smíchání barev pro správnou shodu tónu pleti.

Pokyny:

Aplikujte Concealer malíčkem nebo prsteníkem nebo malou houbičkou. Jemně nanášejte zvláště v oblasti okolo oka. Nikdy nenatahujte pleť. Když skončíte, naneste na Concealer Sonya Transculent Powder kruhovým pohybem, jemně pokrývejte oblast pudrem a použijte štětec na jemné odstranění prášku.

Obsah: 25 g

Velikost balení: 25 g