Novinka

SONYA COLOUR COLLECTION PALETTES - kosmetické kazety

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 4 012 Kč

Popis

Říká se, že každý má dvě stránky osobnosti: introvert a extrovert, opatrný a sebejistý. S pestrostí a flexibilitou Sonya Colour Collection můžete vyhovět oběma stránkám své osobnosti. Naše řada barevných kazet vyvrací všechny dohady o tom, jak vypadat krásně. Každá kazeta obsahuje odstíny na oči, lícní kosti a rty. Dohromady je sedm kazet, které se hodí na každý typ pleti:

Pět kazet na denní použití:

Dusty Rose (matná růž) – středně chladné barvy Summer’s Kiss (polibek léta) – sluneční teplé barvy Plum Berry (švestka–brusinka) – bohaté, studené tóny s jemným lemem Autumn Hues (podzimní odstíny) – bohaté teplé barvy

Plus 2 zkrášlující kazety pro speciální příležitosti:

Shimmers – barvy na oči, krk a ramena Night on the Town – dramatické barevné způsoby, jak dosáhnout toho ohromného večerního vzhledu.

Tipy na léto

  • Jedna z kazet je úplnou nezbytností na léto – Shimmers. Duhové stíny dodávají iluzi odrazu slunce.

  • Barely Pink obsahuje ideální ruměnec – stydlivý. Jen jemný poprašek barvy na vaše lícní kosti (a čelo), kde bude přirozeně dopadat slunce. Pro trochu více lesku poprašte hologramovým stínem z kazety Shimmers hned nad místem, kde jste aplikovali vaše líčidlo.
  • Při získávání bronzu nebo slunečního zlata jsou Summer’s Kiss a Autumn Hues skvělé pro vytvoření přirozeného slunečného vzhledu. Když chcete získat více informací o Sonya kolekci, zúčastněte se jednoho z našich Sonya kurzů. Bližší informace v kanceláři FLP.
  • výhodné – všechno, co potřebujete v jedné kazetě
  • flexibilní (zmeňte ve své kazetě barvy, které se hodí na různé příležitosti, dovolenou atd.

Velikost balení: 120 g
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 3 v kartonu