Kategorie zboží
Aktuality
02.03.2021 7:51:47
Novinka: Hydrating Serum

Forever hydrating serum dokonale zapadne do vaší denní péče o pleť a poskytne silné zvýšení hydratace díky čistému ...

více více

 
20.02.2021 6:40:12
Na jaro ve formě

Plnou parou ke slunci a radosti z krásného počasí!

více více

 
Zobrazit všechny aktuality
Rychlý kontakt

Radana Kristina Urbanová
Stropešín 58
Hrotovice 675 55

BLOG

YOU TUBE

Telefon
606 160 905

Email
urbanova@aloe-top.cz

Aloetop na Facebooku
Naše tipy

Aloe Shave

tip Aloe Shave

Aloe Shave Gel je luxusní pěnivý gel na holení, který promění každodenní holení na rozmazlující zážitek. Díky více ...

více více informací

Aloe Heat Lotion

tip Aloe Heat Lotion

Určitě to všichni znáte – po dlouhém a namáhavém dni jste unaveni a všechny svaly máte ztuhlé. Ale nyní pro vás máme ...

více více informací

Aloe ever shield - ...

tip Aloe ever shield - tuhý deodorant

Prevence rakoviny prsu. Když stoupá teplota a jsme pod vlivem stresu, je Aloe Ever-Shield ideálním prostředkem ...

více více informací

FOREVER BRIGHT ...

tip FOREVER BRIGHT TOOTHGEL - zubní gel

Aloe vera si už starověké civilizace vážily pro její všestrannost. U žádného z našich vynikajících výrobků není tato ...

více více informací

CLEAN 9 vanilka

tip CLEAN 9 vanilka

Unikátní výživový, čistící program a hubnoucí program. MŮŽETE VYPADAT A CÍŤIT SE LÉPE UŽ ZA 9 DNÍ? ANO Program CLEAN ...

více více informací

Seznamte se s malým, ale silným Forever Aloe Vera Gel mini

 

Dobré věci skutečně přicházejí v malých dávkách. Obzvláště tehdy, když se jedná o neuvěřitelné výhody našeho Forever Aloe Vera gelu, který bude k dispozici v 330ml baleních. Všechny dobré vlastnosti 99,7% čistého vnitřního listu aloe vera si teď můžete vychutnat doma nebo na cestách.

Stejně jako větší verze, jsou naše 330ml gely aloe vera 100% asepticky baleny bez přídavku konzervačních látek. Forever Aloe Vera gel má vysoký obsah vitaminu C, podporuje zdravé trávení, zvyšuje vstřebávání živin a poskytuje přirozený zdroj energie.

Můžete se tedy spolehnout na stejně vysokou úroveň kvality, kterou znáte od našeho původního vlajkové produktu. Forever Aloe Vera Gel je první svého druhu, který získal certifikaci Mezinárodní vědecké rady pro aloe (IASC) za čistotu a účinnost. Naše aloe je ručně sklízena z našich vlastních plantáží a ručně zpracována během několika hodin od sklizně, abychom zajistili, že zažijete skutečně přírodní aloe.

Nový 330ml Forever Aloe Vera gel mini je balen ve 100% recyklovatelném materiálu se 6 ochrannými vrstvami, aby vydržel co nejdéle čerstvý. Obal nabízí všechny funkce svého „velkého bratra“ a je ideální k tomu, abyste s ním zažili nějaké dobrodružství. Tři mini balení Aloe Vera gelu se rovnají jednomu velkému a budete si je moci zakoupit v sadě po 12 kusech.

Budete mít další možnost získat denní dávku Forever Aloe Vera gelu. Do každého balení jsme vložili spoustu výživy. Tento gel je čistý, přenosný a plný všech přínosů naší aloe.

Vyzkoušejte nový 330ml Aloe Vera gel a pijte ho kvůli každodenní výživě!

Již brzy!

Zdroj: Forever 3/2019

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.