Jemný tělový krém QE - Queen Euniké Generation Beauty

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 250 Kč

Popis

Jemný tělový krém pomáhá zajišťovat výživu a zpevňovat při pravidelném a dlouhodobém užívání. Koenzym Q10 má antioxidační účinky a podporuje regenerační procesy. Krém má jemnou konzistenci a téměř okamžitě se vstřebává. Jeho aplikací se tělo stává atraktivnějším, kůže se vyhlazuje a nabývá mladistvého vzhledu. Byl vyvinut speciálně pod ultrazvukovou hlavici pro přenos ultrazvukových vln při bezbolestné liposukci. Krém se osvědčil v oblastech, kde se nesmí přístroj používat jako je dekolt a tvář pro vypínání pokožky. Krém plně nahrazuje ultrazvukový gel.

Použití

Krém naneste na vybrané partie ve stejném množství jako váš běžný krém. Mírně rozetřete.

Složení

Aqua, Olive oil, Paraffinum liquidum, Sorbitan Olivate, Isostearyl Neopentanoate, Methyl glucose Sesquistearate, Myreth-3 Myristate, Glycerin, Squalene, Dimethicone, Carbomer, Sodium Hydroxymethylglycinate, Methylparaben, Butylparaben, Ubiquinone, Parfume.

Obsah

150ml

Zkušenosti

Jemný tělový krém pomáhá zajišťovat výživu a zpevňovat při pravidelném a dlouhodobém užívání. Koenzym Q10 má antioxidační účinky a podporuje regenerační procesy. Krém má jemnou konzistenci a téměř okamžitě se vstřebává.

Krém je velmi oblíbený s velmi jemnou parfemací, aby nerušil parfém.

Zkušeností ukazují, že vypíná dekolt a tvář, vhodný na celé tělo.

Došla nám na firmu jedna zkušenost, když si paní po porodu mazala krémem strie, krásně se stáhli.