Novinka

RELAXATION BATH SALTS - relaxační koupelová sůl

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 631 Kč

Popis

Odplavte svoje starosti pomocí aromatické směsi legendární soli z Mrtvého moře, levandule a jiných esenciálních olejů.

Už od dob starověkých Egypťanů lidé z celého světa cestují k Mrtvému moři kvůli jeho známým terapeutickým účinkům. Sůl z Mrtvého moře dokáže skvěle utišit a hydratovat vašu pokožku.

Levandule je v aromaterapii dobře známou rostlinou kvůli svým utišujícím účinkům. Prokázalo se, že aromaterapie využívající levanduli a jiné esenciální oleje pomáhá při problémech se spánkem a celkově uklidňuje.

My jsme spojili tyto dvě zázračné složky v Relaxační soli do koupele a vytvořili tak jeden z nejskvělejších uklidňujících elixírů na současném trhu. Potřebujete pouze dvě polévkové lžíce této soli a dosáhnete blahodárného uklidňujícího zážitku z koupele, na kterou nikdy nezapomenete.

Složení

Sea salt (Maris Sal), Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Maltodextrin, Hydrated Silica, Fragrance (Parfum).

Obsah

350 g

Návod k použití

Přii napouštění vody vsypte do vany přibližně dvě polévkové lžíce Relaxační soli do koupele. Abyste dosáhli co najlepšího výsledku, nechte sůl úplně rozpustit (případně vodu rukou jemně promíchejte).

  • Obsahuje sůl z Mrtvého moře, která je známá svými terapeutickými účinky
  • Aromaterapie s levandulovým extraktem může pomoci při problémech se spánkem a celkově uklidňuje

Velikost balení: 350 g
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 15 v kartonu