Novinka

REHYDRATING TONER - toner

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 487 Kč

Popis

Rehydrating Toner je nevysušující nealkoholické tonikum, které obsahuje přírodní aloe a výtažek z rostliny hamamel virginský (Hamamelis virginiana) spolu se speciálními zvlhčovači pokožky a rostlinnými extrakty s tonizujícími účinky. Obsahuje i kolagen a alantoin jako buňkové kondicionéry. Rehydrating Toner je jemný přípravek, který slouží k odstranění posledních stop čisticího mléka, make-upu, nečistot a přebytečných neživých povrchových buněk. Zabezpečuje tím vhodné sekundární čištění a tonizování, které zmenší póry. Odstraňuje nadbytečné oleje a nečistoty, ale současně posiluje pokožku a zanechává ji čistou, jemnou, vyrovnanou a stimulovanou. Jemné pročištění pokožky stimuluje krevní oběh pleti a urychluje její rehydrataci.

Složení

Stabilizovaný gel z aloe vera, deionizovaná voda, destilát z hamamelu virginského (nealkoholický), propylenglykol, rozpustný kolagen, hydrolyzovaný elastin, citronový extrakt, extrakt z okurky, přesličkový extrakt, heřmánkový extrakt, rozmarýnový extrakt, pidolát sodný, mléčnan sodný, trietanolamin, alantoin, imidourea, edetát dvojsodný, metylparaben, mentol, vůně.

Obsah

120 ml

Návod

Navlhčete vatový tamponek tonikem Rehydrating Toner a jemně jím pohybujte směrem nahoru a ven. Pečlivě se vyhněte kontaktu s očima. Pokračujte, dokud se očividně nezmění barva tamponu. Pokožka by měla být důkladně čistá se staženými póry a hladším vzhledem.

  • Péče o pokožku
  • Tonizuje a provlhčuje pokožku.
  • Složení bez alkoholu.
  • Obsahuje aloe vera, hamamel virginský, rostlinné extrakty a kolagen.

Velikost balení: 120 ml
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 15 v kartonu