Novinka

RECOVERING NIGHT CREME - noční regenerační krém

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 963 Kč

Popis

Noční regenerační krém je základní součástí soupravy Aloe Fleur de Jouvence, určené pro podtržení krásy (Restorative Beauty regime). Noční regenerační krém obsahuje polysacharidy a jiné zvlhčovače pokožky, které tvoří na pokožce ochranný film zabraňující jejímu vysušování. Glyceridy z pšeničných klíčků, olej z jader meruněk a jojobový olej dodávají přírodní lipidy, potřebné k zachování optimální rovnováhy mezi oleji a vodou v pokožce. Rozpustný kolagen a hydrolyzovaný elastin jsou potřebné k zachování správné struktury pokožky, snižování tvorby vrásek a kožních linií, čímž pomáhají bojovat proti známkám stárnutí. Jsou v něm obsaženy i speciální látky získané z našich rostlinných a včelích extraktů, které pomáhají zlepšit kvalitu pleti. Zvlhčovače v Recovering Night Creme oživují a omlazují vzhled vaší pleti. Krém je určen k aplikaci a regeneraci pleti v noci během spánku, když tělo odpočívá. Pomáhá obnovit „květ mládí“ – pleť mladistvého vzhledu, hladkou a pružnou. Je to skvělý, sametově jemný krém, který obnovuje vypnutí i těch nejjemnějších vrásek, udržuje pleť jemnou a zároveň jí pomáhá zachovat si pružnost a vlhkost.

Složení

Stabilizovaný gel z aloe vera, deionizovaná voda, glycerolstearát, kyselina stearová, propylenglykol, C 12–15 alkyl benzonan, hydrogenovaný polyizobuten, rozpustný kolagen, trietanolamin, makrogolmonostearát 5000, olej z broskvových jader, polysorbát 60, kyselina hyaluronová, hydrolyzovaný elastin, pidolát sodný, mléčnan sodný, tokoferol (přírodní vitamin E), skvalen, včelí propolis, pantenol (provitamin B5), heřmánkový extrakt, retinolpalmitát (vitamin A palmitát), glutamová glukóza, glyceridy z pšeničných klíčků, kyselina askorbová (vitamin C), cetylalkohol, alantoin, imidazolidinylurea, metylparaben, propylpareben, vůně.

Obsah

56 gramů

Návod

Vezměte malé množství krému na konečky prstů a jemně rozetřete po celém obličeji a krku, dokud se nevytvoří na povrchu obličeje tenký, souvislý film.

  • Péče o pokožku
  • Hedvábný, bohatý noční krém.
  • Obsahuje vitamin A, C a E, plus provitamin B5.
  • Přidané lipidy chrání a pomáhají během spánku při obnově pokožky.

Velikost balení: 50 g
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 8 v kartonu