QUEEN BEE - včelí pyl, mateří kašička, 60 tobolek

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 350 Kč

Popis

Charakteristika

QUEEN BEE obsahuje mateří kašičku, která je považována za prospěšný doplněk stravy neboť obsahuje cenné nutriční látky a především pak včelí pyl, který obsahuje široké spektrum esenciálních živin. Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, tvorbě kolagenu pro funkci kostí, chrupavek, dásní a kůže.

Účinky a účel použití

•pomáhá zvyšovat odolnost organismu

•při nervozitě, zvýšeném psychickém vypětí

•vhodný při únavě a vyčerpání

•pro udržení dobrého zdravotního stavu

• Vyrobeno pod farmaceutickým dohledem.

• Přírodní produkt

Aktivní látky mg / 1 tobolce

• Včelí pyl 250,0

• Mateří kašička 30,0

• Vitamin C 30,0 (38% DDD)

DDD - doporučená denní dávka

Složení

včelí pyl, mateří kašička, kyselina askorbová, stearan hořečnatý (klouzadlo), želatina.

Účinky včelího pylu

Pylová zrnka obsahují to nejlepší co příroda může poskytnout. Pravidelné užívání pylu vede k dlouhověkosti, zlepšuje chuť k jídlu, u obézních snižuje hmotnost zlepšením metabolismu. V pylu se rovněž nacházejí mnohé aminokyseliny a vitamíny, které příznivě působí i na regeneraci vlasů.

Čím přispívá mateří kašička člověku?

Jako zdaleka nejcennější a nejúžasnější včelí produkt ovlivňuje zejména: komplexní výkonnost člověka, působí proti vzniku civilizačních chorob, působí blahodárně na nervový a hormonální systém člověka, zpomaluje proces stárnutí a působí pozitivně na prodlužování a kvalitu života. Užívání včelího pylu s mateří kašičkou a vitamínem C je nesmírně účinné a pro organismus velmi posilující!

Dávkování

2 tobolky denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro osoby citlivé na včelí produkty.

Zkušenosti

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda některý z vašich vytamínů nebo chlorela, pomůže proti kornatění cév, v tomto případě chlorelu užívat stále? A ještě na produkt Q. Bee: na kolik % ničí paraziti v těle? Děkuji Jana Kripnerová

Odpověď:

Můžete zkusit použít kolekci for man nebo woman a po 14 dnech užívání kolekce přidat Strong, který roztahuje cévy a dodává pružnost. Uvidíte jak bude zákazníkovi tato kombinace sedět, dá se dělat více kombinací a pak se dá třeba snížit dávkování Chlorely na 1 denně. Parazity nám měřili na Oberonu a vyšlo jim, že paraziti zmizí po 2 měsících v 2-2-0 tam se neobjevili. Na Slovensku to vyvolalo obrovský boom v odběru Queen Bee. Po jaké době se zase objeví nevíme. Určitě bych při detoxikaci dělala i parazity s Queen Bee současně 2x za rok.

Dobrý deń,v skupine na FB som našla článok o červoch v ľudskom organizme. Hneď som si vzpomenula,že pred 6 rokmi ma alergologička liečila na toxokarozu Zentelom s ktorým dosiahla iba hraničné hodnoty,nakoľko vraj nie sú iné lieky,ktoré by vedeli červy zničiť.Som 25 rokov chovaťeľka psíkov.Spred 2 rokov mi zistili úplne upchatie pravej karotídy,mám nedokrvenie mozgu,závraty,bolesti hlavy,polyneoropatiu nôh,CHOCHP,vysoký tlak,cholesterol 9,už depresie a z toho predčasnú demenciu.Na všetko beriem lieky,avšak mi pomôcť nevedia.Článok mi teraz pripomenul,že to všetko môžem mať z toxokarózy o čom som sa lekárom nezmienila.Teraz beriem 4 dni Silver,ako mám dalej postupovať? Prosím o radu od pani doktorky Cedivodovej.

Odpověď:

Dobrý den, můžete zkusit na parazity Queen Bee 2-2-0 po dobu 2 měsíců, to bychom měli mít pak vyřešeno. Můžete si přibrat Strong, který roztahuje cévy a Absolute 0-0-2 na srdíčko. Cholesterol je opravdu vysoký, pokud máte plechovku for woman, tak by to měla řešit po dobu 3 měsíců a cholestreol by se mohl snížit. Hlavně 2 hodiny od chemických léků, věřím, že se vám uleví. Nejsme doktoři, ale máme zkuěšenosti.