Akce

POWERFUL WORKER - colostrum pro ženy, 60 tobolek

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 290 Kč

Popis

Charakteristika

POWERFUL WORKER obsahuje colostrum (obsahuje množství imunoglobulinů, vitaminů, minerálů a stopových prvků). Přípravek dále obsahuje soubor vitaminů skupiny B, které jsou důležité pro správnou funkci nervového systému. Thiamin přispívá k normální činnosti srdce. Riboflavin přispívá k udržení normálních červených krvinek. Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity.

• Vyrobeno pod farmaceutickým dohledem.

• Přírodní produkt.

Aktivní látky mg / 1 tobolku %DDD*

• Colostrum 200,00 -

• Vitamin B6 (pyridoxin) 4,00 286

• Vitamin B2 (riboflavin) 1,6 114

• Vitamin B1 (thiamin) 1,4 127

• Kyselina listová 0,2 100

*DDD - doporučená denní dávka; - není stanovena

Složení

colostrum, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, kyselina listová, stearan hořečnatý (klouzadlo), želatina

Dávkování

1 až 2 tobolky denně.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let.

Zkušenosti

Dobrý den,prosím o radu. Dítě 3,5 roku má angínu, užívá ode dneška ATB Co byste,prosím, doporučili? Děkuji za odpověď

Odpověď:

Pokud máte doma kolostrum, tak ho hned můžete nasadit, abyste zabránila vybití bakterií ve střevě. Můžete ho i sypat do krku, ale vzhledem k antibiotikům to již asi nemá cenu, atb zaberou až za 2 dny, tak možná snížíte bolest v krku. Stačí 1 denně.

Dobrý den, prosím o radu. Pomalu měsíc trpím úporným kašlem, ale odkašlavám. 4 den beru antibiotika a mám pořád zvýšenou teplotu. Co s tím, navíc jsem požád unavená.

Odpověď:

Dobrý den, pokud užíváte ATB, můžete užívat kolostrum ve zvýšených dávkách. 2-0-2

Zdravím, mám zánět loktu. Do toho průdušky a chřipku takže i večer horečky. Doktorka mi napsala antibiotika DOXYBENE. Můžu k tomu používat produkty... A v jakých dávkách v jakém pořadí? Koupil jsem si COLOSTRUM, E. SILVER, E. PINK GREAPE, E. FOREVER STRONG a E. SCARLET. Předem děkují za odpověď s pozdravem Glos

Odpověď:

Dobrý večer, vzhledem k tomu, že již máte antibiotika, je lépe používat pouze Kolostrum, aby jste minimalizoval následky antibiotik. Škoda, že jste nenapsal před antibiotiky, možná by nebyly nutné. Pokud začnete užívat Silver po antibioticích, tak musíte 14 dní počkat než začnete přidávat další výrobky. Pokud by jste začala užívat P. Grape 2-2-2, tak by jste poznal sílu účinku.

Dobrý den, mám další dotaz, tentokrát ohledně očkování. Syn (kardiak) měl horší reakce na dosavadní očkování (především na prevenar). Nyní ho čeká vakcinace spalničky-příušnice-zarděnky. Četla jsem, že tato vakcina může způsobit citlivým jedincům i mentální retardaci či vyvolat autistmus. Mám z toho docela strach. Myslíte, že bych mohla nepříznivé účinky vakcinace potlačit př. podáváním Colostra tj. třeba začít dávat zvýšené dávky dva dni před plánovaným očkováním a pokračovat př. týden po něm? Děkuji.

Odpověď:

Dobrý den, můžete zkusit postup, který píšete. Řešila bych to stejně. Nevím kolik má dítě let, ale zkusila bych dávat Absolute Power vzhledem k dg. dlouhodobě 1 denně.

Dobrý den,prosím o radu . Chlapeček tři roky má problémy se stolicí od osmi měsíců je velice tuhá. Paní byla na různých vyšetřeních,dítě dostalo všelijaká projímadla,která učinkovala jen krátce a dítě mělo při užívání křeče. Nyní užívá Forlax,výsledky nic moc. Paní říká, že chlapeček už má pomalu fobii z vyprazdnování.Pitný režim je dodržován,chlapec pije dost.

Odpověď:

Máme s tímto problémem zkušenost. Můžete doporučit kolostrum 1-0-0, na týden zkusit 1-0-1 a nově můžete zkusit sirup KID ve vyšším dávkování, 2 čajové lžičky denně.