Kategorie zboží
Aktuality
02.03.2021 7:51:47
Novinka: Hydrating Serum

Forever hydrating serum dokonale zapadne do vaší denní péče o pleť a poskytne silné zvýšení hydratace díky čistému ...

více více

 
20.02.2021 6:40:12
Na jaro ve formě

Plnou parou ke slunci a radosti z krásného počasí!

více více

 
Zobrazit všechny aktuality
Rychlý kontakt

Radana Kristina Urbanová
Stropešín 58
Hrotovice 675 55

BLOG

YOU TUBE

Telefon
606 160 905

Email
urbanova@aloe-top.cz

Aloetop na Facebooku
Naše tipy

Aloe Shave

tip Aloe Shave

Aloe Shave Gel je luxusní pěnivý gel na holení, který promění každodenní holení na rozmazlující zážitek. Díky více ...

více více informací

Aloe Heat Lotion

tip Aloe Heat Lotion

Určitě to všichni znáte – po dlouhém a namáhavém dni jste unaveni a všechny svaly máte ztuhlé. Ale nyní pro vás máme ...

více více informací

Aloe ever shield - ...

tip Aloe ever shield - tuhý deodorant

Prevence rakoviny prsu. Když stoupá teplota a jsme pod vlivem stresu, je Aloe Ever-Shield ideálním prostředkem ...

více více informací

FOREVER BRIGHT ...

tip FOREVER BRIGHT TOOTHGEL - zubní gel

Aloe vera si už starověké civilizace vážily pro její všestrannost. U žádného z našich vynikajících výrobků není tato ...

více více informací

CLEAN 9 vanilka

tip CLEAN 9 vanilka

Unikátní výživový, čistící program a hubnoucí program. MŮŽETE VYPADAT A CÍŤIT SE LÉPE UŽ ZA 9 DNÍ? ANO Program CLEAN ...

více více informací

Klimakterium

Výživové doplňky, které mají příznivé účinky při problémech s klimakteriem:

  • Aloe vera gel
  • Aloe berry nectar
  • Aloe čaj
  • Fields of green - pole zelené
  • Royal Jelly - včelí mateří kašička
  • Gin chia - žen-šen a zlatá šalvěj
  • Nature min - minerály a stopové prvky
  • Forever kids - multivitamíny
  • B12
  • Artic sea - rybí a olivový olej

Poradna lékařů

Může být Gin-Chia užívána bezpečně ženami, které jsou na hormonální terapii?

Ano, myslím, že je to bezpečné. Užívejte pouze množství, doporučené na obalu. Všeobecně k účinkům Gin-Chia: dodává energii, když se cítíte unaveni a nebo jste pod stresem, zlepšuje odolnost před stresem. Zlatá šalvěj je z Jižní Ameriky. Obsahuje malé množství látek podobných estrogenu, je antioxidant, pomáhá při léčení bolesti v krku, rýmy a kašle, je vynikající pomocník při problémech v menopauze. Zlepšuje cirkulaci a je efektivní při léčení vyrážek. Ženšen je znám jako král toniků. My používáme v našem výrobku sibiřský ženšen, který je mnohem jemnější než ženšen korejský (korejský ženšen se užívá po kratší časové úseky a je vhodnější pro muže). Sibiřský ženšen je vhodný jak pro muže tak pro ženy. Ženšen obsahuje jedenáct hormonům podobných saponinů, vitaminy B1, B2, B12 a D společně s mědí, magnéziem, vápníkem a manganem.

K jeho kvalitám patří jeho adaptogenické i antioxidační schopnosti. Je rovněž účinný antidepresant a působí jako protistresový činitel (důležité v období menopauzy). Pomáhá doplňovat estrogen, rovněž pomáhá při senné rýmě a osteoporóze.

Jaké doplňky mohu užívat při menopauze?

Royal Jelly (Mateří kašička) - obsahuje B komplex, který pomáhá při prevenci stresu a je rovněž velmi dobrý pro pleť. 2 - 3 tablety denně. Pro větší efekt užívejte 20 minut před každým jídlem, nechte pod jazykem rozpustit. Nature-Min (Minerální látky) - 6 tablet denně je třeba ke správnému chodu tělesných funkcí - 2 tablety s každým jídlem a samozřejmě se doporučuje pít Aloe Vera Gel.

Zkušenosti s FLP výrobky

GYNEKOLOGICKÉ POTÍŽE

Váženi spolupracovnici, ráda bych se s vámi podělila o zkušenost, kterou jsem získala s produkty FLP. I když jsem o nich věděla déle než dva roky, vždy se mi zdály hodně drahé, a tedy nedostupné. To však jen do doby, kdy se dostavily gynekologické problémy a já musela nastoupit do nemocnice na kyretáž. Předoperační vyšetření potvrdilo 5 cm velký myom na vaječníku a po zprávě z histologie mi lékař oznámil, že operaci musí za šest týdnů zopakovat, protože mám v děloze před rakovinné buňky. Svěřila jsem se s tímto problémem paní V. Janatové a ona mi doporučila užívat Aloe Gel, včelí pyl, Lycium a Omegu 3. Užívala jsem tyto produkty poctivě a věřila, že mi pomohou. Když jsem pak znovu nastoupila do nemocnice a šla na předoperační vyšetření, lékař zjistil, že žádný myom již nemám, i když v posledních záznamech byl. Měla jsem z toho velkou radost a pacientky, které se mnou byly v nemocnici, nechápaly, proč se směji, když nejsem zdravá. Po nové operaci mi asi za deset dnů přišla domů z nemocnice zpráva, že jsem v naprostém pořádku. Tímto bych chtěla poděkovat paní Vlastě Janatové, že mi ukázala i jinou cestu k uzdravení. Nebýt těchto produktů, měla bych dnes odstraněné všechny ženské orgány tak, jak mi řekli lékaři.

Podívejte se do kategorie zboží na vybraný produkt. Napište nám do formuláře níže rádi zodpovíme vaše dotazy ohledně dávkování nebo vám poradíme a společně vybereme nejvhodnější produkt.

Napište nám

Napište nám

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.