FOREVER PRO X² - skořice - Jak budovat svalovou hmotu a dosáhnout vašich cílů kontroly hmotnosti?

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 110 Kč

Popis

Cena za 1 tyčinku.

Odborníci už vědí, že přiměřený příjem bílkovin spolu s rozumným stravováním a pravidelným cvičením hraje důležitou roli ve zdravém programu kontroly hmotnosti. Forever PRO X2™ poskytuje patentovanou směs izolátu sójových bílkovin PRO X2™, syrovátkový bílkovinný izolát a koncentrát, spolu s 2 gramy dietní vlákniny v každé chutné tyčince, která vám pomůže budovat svalovou hmotu a dosáhnout vašich cílů kontroly hmotnosti.

Bílkoviny vám pomáhají k pocitu plnosti, a tím pomáhají kontrolovat apetit, takže se nepřejídáte při vašem dalším jídle a ani nesáhnete po vysoce kalorických delikatesách plných sacharidů. Navíc, jelikož je svalstvo metabolicky aktivnější než tuková tkáň, může podpora svalové hmoty spolu s vhodnou konzumací bílkovin kladně ovlivnit metabolismus, a tím i kontrolu hmotnosti.

Kromě úlohy při omezování chuti k jídlu jsou bílkoviny nezbytné při tvorbě svalstva, zvláště když zvyšujete intenzitu cvičení. Někteří se mohou obávat, že kombinace diety a intenzivního cvičení může způsobit úbytek svalové hmoty. Protože bílkoviny jsou stavební složkou svalové tkáně, zajištění jejich adekvátního příjmu může pomoci chránit před úbytkem svalů při dietě a cvičení, zatímco dodržujete program kontroly hmotnosti. Kvalitní bílkoviny pomáhají tvořit a udržovat svalovou tkáň, snižovat čas potřebný na regeneraci po cvičení a zlepšovat kondici svalstva během cvičení. Navíc, jak stárneme, zvýšený příjem bílkovin spolu s odporovými cvičeními pomůže podpořit svalovou hmotu.

Sója a syrovátka jsou vysoce kvalitní bílkoviny zkoumané pro své blahodárné účinky na tvorbu a podporu svalové tkáně. Forever PRO X2™ poskytuje 15 g kvalitních bílkovin v pohodlné formě, úžasně chutné tyčince, navržené tak, aby dodala další bílkoviny na podporu zdravého programu kontroly hmotnosti a byla chutným jídlem, když jste na cestě. Tyčinky PRO X2™ jsou nabízeny ve dvou chutných bezlepkových příchutích - skořice a čokoláda - každá z nich představuje skvělý způsob jak pomoci zvýšit váš každodenní příjem bílkovin!

• 15 g bílkovin v každé tyčince

• 2 g vlákniny

• Chutná skořicová příchuť

• Bez obsahu lepku