Novinka

FOREVER Nature´s 18 - zdroj vitaminů a antioxidantů

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 1 214 Kč

Popis

Přijímáte denně pět doporučených dávek ovoce a zeleniny? Směrnice Národního institutu pro rakovinu (National Cancer Institute) říkají, že každý muž, žena a dítě by měli zkonzumovat minimálně pět dávek ovoce a zeleniny denně. Ovoce a zelenina obsahují výkonné antioxidanty a další fytochemikálie podporující zdraví a posilující imunitu. Rovněž jsou důležitým zdrojem množství výživných látek, které náš organizmus každý den potřebuje. Forever Living ví, že naše dobré úmysly konzumovat vyváženou stravu nejsou vždy naplněné. Abyste vy a vaše rodina tyto minimální požadavky dodržovali, vytvořili jsme výživový doplněk Forever Nature"s 18 - patentovanou směs ovoce a zeleniny, která je prospěšná pro podporu vašeho zdraví. Pouhé čtyři tablety Forever Nature’s 18 vám poskytnou stejné množství antioxidantů, jaké je obsažené v pěti dávkách ovoce a zeleniny denně. Hrozny, jablka, borůvky, bez černý, brusinky, maliny a výtažek z hroznových jadérek podporují náš imunitný systém antioxidačními fytochemikáliemi. Bylo dokázané že rutin, který se nachází v pomerančích, grapefruitech, citrónech a limetách, podporuje zdravou funkci kloubů a krevní oběh. Banány jsou zase známé svým obsahem draslíku a schopností podporovat dobrý krevní tlak. Mrkev, hlávkové zelí, květák, celer a zelená fazole jsou také známé svými fytochemikáliemi, které podporují naše zdraví tím, že odstraňují volné radikály z těla. A kiwi, švestky, červená paprika, cuketa a petržel poskytují vitamín C, podporují dobré trávení a zdraví očí. Forever Nature"s 18 je tableta, která příjemně chutná, a navíc vašemu organizmu poskytne denní dávku antioxidantů z ovoce a zeleniny. Každodenní příjem Forever Nature"s 18 je váš způsob podpory zdraví organizmu prostřednictvím ovoce a zeleniny. Forever Nature"s 18 je způsob společnosti Forever Living, k zabezpečení toho, abyste měli denně k dispozici příznivé účinky antioxidantů z pěti dávek ovoce a zeleniny!

Složení

Patentovaná směs: 1004 mg † hrozny (Vitis vinifera) (šťáva), jablko (Malus pumila) (šťáva), výtažek z borůvek [normalizovaný obsah 1,5 % antokyaninů (rostlinné barvivo) (Vaccinium corymbosum) (plod)], výtažek z bezu černého [normalizovaný obsah 4 % antokyaninů (Sambucus nigra) (plod)], výtažek z brusinek (Vaccinium macrocarpon) (plod), banány (Musa sapientum) (plod), výtažek z hroznů [normalizovaný obsah 95 % proantokyaninů (Vitis vinifera) (jadérka)], rutin, výtažek z malin [normalizovaný obsah 4 % kyseliny elagové (Rubus chingii) (plod)], hlávkové zelí (Brassica oleracea capitata) (nadzemní část), mrkev (Daucus carota sativa) (kořen), květák (Brassica oleracea botrytis) (nadzemní část), celer (Apium graveolens) (nadzemní část), zelená fazole (Phaseolus vulgaris) (plod), kiwi (Actinidia chinensis) (plod), limeta (Citrus aurantifolia) (plod), petržel (Petroselinum crispum) (ňať a býlí), švestky (Prunus domestica) (plod), paprika roční (Capsicum annuum) (plod) a cuketa (Cucurbita Pepo) (plod). * Procenta doporučeného množství denního příjmu (DDP) jsou založená na dietě s hodnotou 2 000 kcal. Ostatní ingredience: dextróza, kyselina jablečná, kyselina stearová, oxid křemičitý.

Obsah

120 žvýkacích tablet.

Dávkování

Dvě tablety dvakrát denně.

  • Čtyři tablety vám poskytnou stejné množství antioxidantů, jaké je obsažené v pěti dávkách ovoce a zeleniny denně.
  • Ovoce a zelenina obsahují výkonné antioxidanty a další fytochemikálie podporující zdraví a posilující imunitu plus další fytochemikálie.
  • Chutná žvýkací tableta - ideální pro celou rodinu!

Velikost balení: 120 tablet
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 6 v kartonu