Novinka

Forever Nature-Min - přírodní minerály

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 511 Kč

Popis

Vaše tělo může mít prospěch ze živin uzamčených v usazeninách hluboko pod mořským dnem, protože až 4 % hmotnosti našich těl tvoří tyto minerální látky. Naše těla si je nemohou vyrobit, takže je musíme získat z potravy nebo z potravinových doplňků. Nature-Min je moderní multiminerální přípravek, který využívá nových biologicky dostupnějších forem minerálů k dosažení jejich maximální absorpce. Poskytuje minerální látky a stopové prvky v perfektně vyváženém poměru, což je podstatné pro jejich efektivní účinek. Tím, že využívá minerálního základu z přírodních usazenin z mořského dna a nelátovaných mořských rostlin a živočichů, zabezpečuje Nature-Min většinu minerálních látek, které jsou vlastní lidskému tělu. Minerální látky v těle mají tři hlavní funkce:

1. Některé jsou základem pro stavbu kostí a zubů. Sem patří vápník, fosfor a hořčík.

2. Další minerální látky se nacházejí ve formě rozpustných solí, které napomáhají regulaci složení tělesných tekutin a buněk.

3. Minerální látky, jako například železo, a hemoglobin, zastávají významné role v mnoha různých životně důležitých funkcích našeho organizmu. Pracují s množstvím enzymů a proteinů, které jsou nezbytné pro uvolňování a využití energie. Forever Nature-Min vám dá jistotu, že vaše tělo dostává minerální látky a stopové prvky, které potřebuje k naplnění požadavků zdravého a vyrovnaného životního stylu.

Složení

Vápník, fosfor, jód, železo, hořčík, mangan, měď, zinek, selen, chrom, vanad, molybden, přírodní minerální usazeniny mořského dna.

Ostatní složky

přírodní minerální usazeniny mořského dna, sodná sůl kroskarmelcelulózy, kyselina stearová

Obsah

180 tablet

Dávkování

Doporučujeme 4–6 tablet denně. Užijte dvě tablety při snídani, dvě s obědem a vezměte si dvě před spaním tak, aby jednotlivé minerální látky byly vstřebány spolu s jinými složkami stravy.

Velikost balení: 180 tablet
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 12 v kartonu