Novinka

FOREVER MARINE MASK - čistící pleťová maska

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 525 Kč

Popis

Po dlouhém a těžkém dni v práci nebo po sportování může být vaše pleť suchá a nevýrazná. Přidáním vláhy a hlubokým pročištěním znovu obnovíte její kvalitu, hebkost a přirozenou strukturu. Forever Marine Mask pročistí vaši pleť do hloubky, přičemž ji vyhladí pomocí přírodních minerálních látek z moře a zlepší její kvalitu díky hydratačním vlastnostem aloe vera, medu a výtažku z okurek. Tato lehce aplikovatelná, hluboce čistící maska zanechá vaši pleť svěží a revitalizovanou. Vaše pleť si zamiluje výjimečnou kvalitu přírodních složek obsažených v pleťové masce Forever Marine Mask!

Složení

Aloe Barbadensis Gel (Stabilized Aloe Vera Gel - 28,8% hmotnostních), Water, Bentonite, Glycerin, Honey, Kaolin, Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Sea Kelp (Macrocystis Pyrifera) Extract, Rosemary (Rosmarinus Officinalis) Extract, Cucumber (Cucumis Sativus) Extract, Tocopherol (Natural Vitamin E), Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Methylparaben, Fragrance.

Obsah

113 g

Návod

Po důkladném umytí obličeje rozetřete Forever Marine Mask v dostatečném množství pohyby směrem nahoru k vnějším obrysům obličeje, na celý obličej, kromě očí. Nechte ji 15–20 minut schnout, potom ji umyjte teplou vodou a tampónem. Pro lepší výsledek a důkladnější pročištění pleti aplikujte aspoň dvakrát týdně.

Upozornění

Zabraňte kontaktu s očima. V případě podráždění si oči vypláchněte vodou. Pokud podráždění přetrvává, přerušte používání výrobku a kontaktujte svého lékaře.

  • pročistí vaši pleť do hloubky a poskytne jí hydrataci
  • obsahuje přírodní minerální látky z moře
  • lehce aplikovatelná, zlepšující kvalitu pleti

Velikost balení: 113 g
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 18 v kartonu