Novinka

FOREVER LEAN - vláknina se schopností vázat tuky

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 964 Kč

Popis

Forever Lean obsahuje dvě revoluční složky, které pomáhají snížit vstřebávání kalorií z tuků a uhlohydrátů do našeho těla. První z těchto složek je jedinečná vláknina, která obsahuje tuk z fíkového kaktusu opuncia, který je známý i jako indiánský fík, nopál nebo ostnatá hruška. Studie prokázaly, že tato jedinečná vláknina má v porovnání s jinými druhy rostlin velmi vysokou schopnost vázat tuky.

Další jedinečnou složkou Forever Lean je protein, který se speciálně získává z fazole obyčejné, někde známé jako bílá vlašská. Tento protein zpomaluje absorpci cukru v tenkém střevu tím, že dočasně brzdí aktivitu enzymů, které přeměňují škroby na cukr.

Tyto dvě revoluční složky mohou společně pomoci v tom, abyste uspěli ve snaze dosáhnout ideální hmotnosti tak, že blokují vstřebávání části kalorií z tuků a uhlohydrátů, které trávíte.

Třetí nejúčinnější složkou ve Forever Lean je chlorid chromitý. Chrom je velmi důležitým stopovým minerálem, který pomáhá přirozené schopnosti těla regulovat cukr v krvi tím, že působí jako spolufaktor GTF (glukózový toleranční faktor). Je to obzvlášť důležité pro fungování metabolizmu.

Pro dosažení maximální účinnosti tohoto přípravku je důležité si uvědomit, že do svého celkového režimu spojeného s redukcí hmotnosti byste měli zahrnout i zdravé stravování a pravidelné cvičení, abyste dosáhli požadované hmotnosti a udrželi si ji.

Ostatní složky

Želatina, voda, mikrokrystalická celuloza, kyselina stearová, sodná sůl kroskarmelozy a kysličník křemičitý.

Obsah

120 kapslí

Doporučené dávkování

Užijte jednu kapsli těsně před jídlem a zapijte ji vodou. Doporučená denní dávka je čtyři kapsle denně.

  • pomáhá blokovat vstřebávání kalorií z tuků a uhlohydrátů
  • chrom pomáhá regulovat krevní cukr pro normální metabolizmus
  • dočasně brzdí vstřebávání kalorií z cukrů

Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 8 v kartonu