Novinka

FOREVER HAND SANITIZER - antibakteriální gel na ruce

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 98 Kč

Popis

Když usilujete o zachování svého zdraví a zdraví své rodiny, některé z vašich největších nepřátel nemůžete vidět. Jako aktivní rodina přicházíte do styku se vším - včetně množství bakterií.

Forever dezinfekční roztok na ruce s aloe a medem zničí 99,99% bakterií. Stabilizované aloe s uklidňujícím účinkem a hydratující med, při čištění zjemní vaše ruce a dodají jim vlhkost - nemluvě o příjemné vůni citronu a levandule. Láhev o objemu cca 60 ml má tu správnou velikost, abyste ji mohli mít pořád a kdekoli po ruce!

Řekněme si pravdu - pokud vaše rodina žije aktivním životem, nemáte k dispozici mnoho prostředků, abyste se vyhnuli kontaktu s bakteriemi. Můžete se jich však rychle zbavit. Forever dezinfekční roztok na ruce - malá láhev přinášející velký klid v duši.

Obsah

59 ml

Aktivní látka

Ethyl Alcohol

Neaktivní složky

Water (Aqua), Aloe Barbadensis Leaf Juice (Stabilized* Aloe Vera Gel), Honey, Isopropyl Alcohol, Fragrance (Parfum), Glycerin, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Isopropyl Myristate.

Návod k použití

Důkladně si navlhčete ruce přípravkem. Energicky si je třete o sebe, dokud nebudou suché. Děti do 6 let by měly tento výrobek používat pod dohledem.

Upozornění

Pouze pro externí použití. Hořlavina. Zabraňte kontaktu s ohněm. Produkt neaplikujte do očí a nepoužívejte jej v blízkosti očí. V případě kontaktu si oči důkladně vymyjte vodou. Zabraňte styku s poraněnou kůží. V případě výskytu a přetrvávání vyrážky nebo podráždění kůže výrobek přestaňte používat a poraďte se s lékařem. Skladujte mimo dosah dětí. V případě požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

  • zabíjí 99,99% bakterií
  • příjemná vůně citronu a levandule

Velikost balení: 59 ml
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 15 v kartonu