Novinka

FOREVER GINKGO PLUS - ginkgo

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 899 Kč

Popis

Podpořte vaši tvořivost Ginkgo bilobou, legendárním mozkovým tonikem, známým už pět tisíciletí. Forever Ginkgo Plus je unikátní směsí čtyř čínských rostlin. Hlavní složka, extrakt z listů ginkgo biloby, je zkombinovaná s mocnými čínskými bylinkami ganodermou z houby reishi, plody schisandry a upravenou fo-ti. Říká se, že strom ginkgo je nejstarším žijícím druhem stromů. Žijí neuvěřitelně dlouho (často více než 1000 roků) a jsou mimořádně odolné vůči plísním a hmyzu. Ginkgo biloba je jedním z nejznámějších rostlinných potravinových doplňků dostupných v Evropě a Severní Americe. Extrakt listů ginkga je zdrojem flavonoidů a terpenoidů, které zesilují stěny kapilár. Mají i antioxidační účinek. Dokázalo se, že ginkgo zvyšuje cirkulaci krve do mozku, čímž se stává významným „mozkovým tonikem".

Složení (obsah v jedné tabletě)

Extrakt z listů jinanu dvojlaločného – v prášku (Ginkgo biloba) 30 mg; (standardizované na 24 % flavonoidů, 6 % terpenoidů); reishi (Ganoderma Lucidum) – v prášku (houba) 210 mg; schisandra čínská (Schisandra Chinensis) – v prášku (plody) 130 mg; Upravené fo-ti – kokořík mnohokvětý (Polygonum multiforum) v prášku (kořen), 110 mg.

Ostatní složky

mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylcelulóza, fosforečnan vápenatý, celulóza, kyselina stearová, síťovaná celulóza, stearan hořečnatý

Obsah

60 tablet

Dávkování

1 nebo 2 tablety denně s vodou. Poznámka: Ginkgo Plus se nedoporučuje používat v době těhotenství nebo laktace. Není určeno pro děti.

  • Zlepšuje přívod krve do mozku.
  • Může pomoci zlepšit krevní oběh.
  • Zvyšuje hladinu energie.
  • Přidané tonizující byliny zvyšují synergicky účinky ginkga.
  • Poměr listů k extraktu 50 : 1.

Velikost balení: 60 tablet
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 9 v kartonu