Novinka

Forever Freedom2Go

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 2 626 Kč

Popis

Vychutnejte si všechny příznivé účinky nápoje Forever Freedom ® zkombinované s exotickou chutí granátového jablka v pohodlném jednorázovém sáčku. Forever Freedom2Go™ má příznivé účinky na vaše zdraví, které jsou obsaženy v našem patentovaném stabilizovaném aloe vera gelu s přídavkem glukosaminu, chondroitinu, MSM (metylsulfonylmetan) a sladké chuti šťávy z granátového jablka bohatého na antioxidanty. Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát jsou dvě přírodní složky, o kterých bylo prokázáno, že přispívají k řádnému fungování a pohyblivosti kloubů. Metylsulfonylmetan (MSM) je hlavním zdrojem organické síry, kterou vaše tělo potřebuje k zachování zdravé pojivové tkáně a kloubů. Glukosamin, chondroitin a MSM spolu tvoří první linii v ochraně kloubů. Přidejte k těmto složkám sladkou chuť šťávy z granátového jablka bohatého na antioxidanty (obsahuje více polyfenoloxidázy antioxidantů než červené víno, zelený čaj nebo borůvky) a získáte tak chutnou, příjemnou kombinaci! Navíc každá denní dávka je obsažena v praktickém jednorázovém sáčku. Stačí vzít, otevřít a vypít chutné příznivé účinky nápoje Forever Freedom2Go™ !

Obsah

88,7 ml

Obsahuje 100% šťávu

Nutriční údaje

Dávka: 1 balení (88,7 ml)

Kalorie 60 kcal

Patentovaná směs

Stabilizovaný aloe vera gel (šťáva), přírodní koncentrát z granátového jablka, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a metylsulfonylmetan.

Ostatní složky

Fruktóza, přírodní aroma granátového jablka, kyselina citronová, sorbát draselný (na ochranu aroma), tokoferol (antioxidant). Obsahuje extrakt z měkkýšů (garnátů, krabů a humrů).

Návod k použití

Před použitím dobře protřepejte. Obsah sáčku pijte jednou nebo dvakrát denně, nejlépe před jídlem. Nedopitý sáček uložte do chladničky. Aby se nesnížily účinky nápoje, je nutné zkonzumovat otevřený sáček do 24 hodin. Pokud je sáček prasklý nebo poškozený, nápoj nepijte.

Velikost balení: 30 sáčků
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 4 v kartonu