Novinka

Forever Freedom

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 1 037 Kč

Popis

Ve Forever Freedom je zkombinováno v chutném nápoji Aloe vera s příchutí pomerančů s látkami, které pomáhají zachovat správnou funkci kloubů a jejich mobilitu.Spojili jsme bohaté výživné látky našeho stabilizovaného aloe vera gelu se síranem glukosaminu a síranem chondroitinu – dvěma látkami vyskytujícimi se v přírodě, o kterých je známo, že pomáhají zachovat zdravou fuknci a pohyblivost kloubů. K tomu jsme přidali vitamin C a MSM (metylsulfonylmetan), primární zdroj biologicky dostupné síry, kterou potřebuje tělo k udržení zdraví chrupavek a pohyblivosti kloubů.

Sírany glukosaminu a chondroitinu jsou dvě v přírodě se vyskytující látky, nacházající se v chrupavkách. Zachovávají strukturu a tím i zdraví chrupavek, udržují tyto přirozené „tlumiče nárazů“ dobře hydratované a také uchovávají kloubní mazivo v potřebné viskozitě, což umožňuje hladký pohyb jednotlivých částí kloubů. Jak tělo stárne, je méně schopné tvořit tyto přirozené prvky zdravých chrupavek, což potom vede k opotřebování kloubů. V dávce 120 ml Forever Freedomu se nacházejí běžně doporučované dávky síranu glukosaminu (1500 mg), síranu chondroitinu (1200 mg), plus 750 mg MSM a 250 g vitaminu C. Kombinovaný účinek síranů glukosaminu a chondritinu, vitaminu C a MSM tvoří první linii ochrany před poškozením chrupavek. Tyto výživné látky pocházejí, tak jako v ostatních výrobcích FLP, z přírodních zdrojů a jsou považovány za výjimečně bezpečné. Ať se Forever Freedom stane vaším praktickým a výživným startem do nového dne!

Složení

aloe vera gel, přírodní pomerančový koncentrát (příchuť), fruktóza, síran glukosaminu, síran chondroitinu, přírodní pomerančová příchuť, metylsulfonylmetan (MSM), kyselina askorbová (vitamin C), kyselina citronová, sorbitan draselný, benzoan sodný, tokoferol (vitamin E – antioxidant)

Obsah

1 litr

Dávkování

Před použitím dobře protřepejte.

50 – 120 ml denně

  • Jedinečné složení dostupné ve formě aloe nápoje – nabízí praktický a výživný způsob jak se chránit před příznaky stárnutí a opotřebování kloubů.
  • Lepší absorpce díky aloe vera gelu.
  • Obsahuje látky přirozeně se nacházající v kloubech.
  • Velikost balení: 12 v kartonu
    Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 1 litr