Forever Fiber - vláknina

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 642 Kč

Popis

Forever Fiber™ nabízí 5 gramů rychle rozpustné vlákniny v pohodlných sáčcích pro podporu zdravé stravy. dborníci doporučují, abychom pro optimální zdraví a optimální fungování trávení konzumovali až 30 gramů vlákniny denně. Naneštěstí většina lidí konzumuje zhruba jen poloviční množství. To, že hledáme pohodlí i v jídle, znamená, že nepřijímáme dostatečné množství vlákniny, kterou potřebujeme na podporu našeho zdraví. Forever Fiber™ je patentovaná směs čtyř typů vlákniny a nabízí pohodlný způsob jak dodat extra vlákninu do stravy. osypte jídlo, které jíte, smíchejte s přípravkem Forever Aloe Vera Gel® nebo jiným nápojem, nebo přidejte do láhve s vodou, když jste na cestách!

I když často spojujeme vlákninu s podporou trávicí funkce - a je to určitě pravda - poskytuje vláknina další významné blahodárné účinky pro celé tělo. Produkt Forever Fiber™ užívaný mezi jídly může pomoci podpořit pocit plnosti, čímž kontroluje chuť k jídlu a příjem kalorií. Je to výjimečně důležité pro ty, kteří absolvují program kontroly hmotnosti současně se zdravým stravováním a pravidelným cvičením. Vláknina také může pomoci omezit pocit lenosti nebo nedostatku energie po jídle tím, že podporuje normální hladinu cukru v krvi, který už je v normálním rozmezí a zpomaluje absorpci mikronutrientů ze stravy.

Tato unikátní formule je navržena tak, aby doplňováním nedostatkových živin do naší každodenní stravy chránila naše těla a dodávala jim zdraví a vitalitu. O vláknině bylo prokázáno, že podporuje kardiovaskulární funkci, a protože vědci nyní vědí, že 70 – 80 % imunitních funkcí v těle je spojeno s trávicím traktem, může vláknina pomoci podpořit imunitní systém pomocí blahodárných účinků pro trávicí funkci. Adekvátní příjem rozpustné vlákniny může usnadnit odstraňování odpadních látek z těla a může přinést úlevu při občasné zácpě.

Forever Fiber™ usnadňuje dodávání další vlákniny do vaší stravy poskytnutím 5 gramů rozpustné vlákniny v každém sáčku. Je to ekvivalent téměř 1 šálku hnědé rýže nebo 2 krajíců celozrnného toastu - bez sacharidů a kalorií!Forever Fiber™ je pohodlný způsob jak zvýšit celkový denní příjem vlákniny a optimalizovat zdraví.

• 5 gramů vlákniny v sáčku

• Navržen pro poskytnutí pohodlného způsobu podpory optimálního příjmu vlákniny.

• Snadno se rozpouští ve vodě, v produktu Forever Aloe Vera Gel nebo v jiných nápojích.

• Rychle se rozpouští, má příjemnou chuť, bez otrub a lepku.