Novinka

FOREVER EPIBLANC - krém k zesvětlení skvrn pokožky

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 466 Kč

Popis

Většina z nás sní o sametově jemné pokožce bez chyb. Ovšem náš aktivní životní styl a vystavování se různým vlivům jsou příčinou vzniku tmavých skvrn a pih na pokožce. Mohou být i výsledkem našeho opalování nebo jsou dědičné. Forever Epiblanc má exkluzivní složení, speciálně vytvořené k zesvětlení těchto skvrn a dokonce i k rozjasnění pleti a vyrovnání jejího tónu, čímž vám pomůže snížit viditelnost skvrn a jejich výskyt. Naše 100% stabilizovaná aloe vera je skvělým základem pro přírodní botanické výtažky, jako jsou arbutin, extrakt ze šťáva vodního a přírodní vitamin E, obsažené v tomto výrobku. Forever Epiblanc je nejúčinnější, pokud se aplikuje přímo na místa, která chcete zesvětlit. Během dne doporučujeme používat kombinaci Forever Epiblanc s Forever Aloe Sunscreen.

Složení

Aloe Barbadensis Gel (Stabilized Aloe Vera Gel - 42,1% hmotnostních), Water, Glycerin, Arbutin, Triethanolamine, Sodium Ascorbyl Phosphate, Rumex Occidentalis Extract, Sodium Hyaluronate, Vitamin E (Natural), Xanthan Gum, Carbomer, Dimethicone, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Methylparaben, Fragrance.

Obsah

28.3g

Návod k použití

Aplikujte ráno a večer na místa pokožky, která si přejete zesvětlit, potom aplikujte hydratační krém. Doporučujeme během dne používat i Forever Aloe Sunscreen.

Upozornění

Zabraňte kontaktu s očima. V případě podráždění si oči vypláchněte vodou. Pokud podráždění přetrvává, přerušte používání výrobku a kontaktujte svého lékáře.

  • jemně vyrovnává tón pokožky
  • zesvětluje pleť
  • snižuje výskyt tmavých skvrn

Velikost balení: 28,3 g
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 12 v kartonu