Novinka
Doporučujeme

FOREVER BRIGHT TOOTHGEL - zubní gel

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 243 Kč

Popis

Aloe vera si už starověké civilizace vážily pro její všestrannost. U žádného z našich vynikajících výrobků není tato všestrannost zjevnější, než u Forever Bright, zubního gelu založeného na aloe vera. Vývoj tohoto výrobku trval několik roků a při výrobě byly použity jen osvědčené ingredience s ověřenými účinky. Spokojenost mnoha uživatelů a odborníků z oblasti zubní péče bez pochybností dokazuje, že Forever Bright je značka jednoho z nejúčinnějších prostředků na čištění zubů na dnešním trhu. Forever Bright je jedinečný zubní gel založený na bázi aloe vera, určený pro celou rodinu. Je namíchaný z čistých produktů nejvyšší kvality. Tato jedinečná formule obsahuje jako základní složku stabilizovaný aloe vera gel. Do něho je přidaný včelí propolis. Tato kombinace nejenže má dobré antibakteriální vlastnosti k zamezení tvorby zubního povlaku a zachování svěžího dechu, ale navíc díky svým protizánětlivým vlastnostem velmi dobře působí na dásně a jemnou sliznici ústní dutiny. Je zvlášť vhodný při krvácení dásní a tvorbě ústních vřídků. Když je čištění kartáčkem příliš bolestivé, je možné zubní gel aplikovat přímo. Čisticí schopnost tohoto zubního gelu – zubní pasty, je neporovnatelná s jinými výrobky a jeho abrazivnost je tak nízká, že byl nezávislou dentální laboratoří vyhlášen jako lešticí gel! Když se k tomu přidají všechny další výhody, které Aloe Vera Gel přináší dásním, máme tu přípravek zubního gelu, který se nejen vyrovná konkurenci, ale dokonce ji předstihuje.

Složení

Stabilizovaný gel z aloe vera, sorbitol, silikagel, glycerin, laurylsíran sodný, karagen, příchuť, včelí propolis, sacharin sodný, benzoan sodný, chlorofyl-měď komplex.

Obsah

130 g

Návod

Pro udržení dobrého stavu chrupu si po každém jídle vyčistěte zuby gelem Forever Bright Sparkling Aloe Vera Toothgel, choďte pravidelně na zubní prohlídky a mezi jídly nemlsejte. (Enzymy v aloe vera nejsou kompatibilní s fluoridem. Pro kompletní dentální péči doporučujeme vyplachovat ústa ústní vodou s fluorem.)

  • Bojuje proti zubnímu kameni.
  • Bělí bez bělicích látek.
  • Zmírňuje infekci úst a dásní svým antibakteriálním účinkem.
  • Pomáhá při ústních vředových onemocněních.
  • Neobsahuje fluoridy.
  • Velikost balení: 130 g
    Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 36 v kartonu