Novinka

FOREVER ALPHA-E FACTOR - přípravek na regeneraci pleti

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 1 045 Kč

Popis

Osvěžující pleťové tonikum Forever Alpha-E Factor je lehká zvláčňující tekutina doplněná vitaminem E, vitaminem C, boragovým olejem, bisabololem a jinými složkami tak, aby poskytovalo pleti optimální ochranu před škodlivými vlivy okolního prostředí. V podstatě je to antioxidační tekutina, která bojuje proti poškozením způsobeným volnými radikály (80 % poškození je způsobeno volnými radikály). Antioxidanty mají skutečně rozhodující vliv při udržování mladistvého vzhledu pokožky a Forever Alpha-E Factor představuje vynikající kombinaci antioxidantů, jako ostatně většina našich výrobků. Jeho základem je čistý stabilizovaný aloe vera gel se všemi svými blahodárnými účinky na hojení, zvlhčování, výživu a absorpci.

Antioxidační složky:

Vitamin E (tokoferol acetát) bojuje proti poškozením volnými radikály a odstraňuje je. Změkčuje, hojí, dodává vlhkost a pomáhá v boji proti tvorbě sítě jemných vrásek.

Vitamin A (retinyl palmitát) zvyšuje elasticitu a normalizuje suchou pleť. Dodává jí vlhkost a snižuje tvorbu šupin. Má přirozené antibiotické vlastnosti, tím pomáhá potlačovat akné a jiné běžné kožní infekce.

Vitamin C (palmitát kyseliny askorbové) má hojivé účinky a zvyšuje elasticitu. Je účinný v boji proti infekcím a tvorbě šupin.

Lecitin výtečně zvláčňuje, zvyšuje hebkost pokožky.

Olej z boragových semen poskytuje pokožce kyselinu gama linolovou (éterická mastná kyselina), která napomáhá obnovit vlhkost a je velmi účinná při zvláčňování.

Bisabolol je éterický olej, který je v pozadí farmakologických účinků mnoha léčivých rostlin, např. heřmánku. Jde o přírodní protizánětlivou složku zlepšující stav pokožky, která má i uklidňující účinky. Má přírodní lehce citrusovou vůni. Všechny tyto přírodní ingredience jsou zkombinované s nejčistějšími a nejlepšími zvlhčovadly (přitahují vodu a udržují vnitřní vlhkost) a emulgátory (umožňují spojit rozdílné tekutiny jako voda a olej).

Forever Alpha-E Factor je jeden z nejvšestrannějších výrobků, určených k péči o pleť, jaký jsem kdy představili. Pleť je po jeho aplikaci hebká a hladká, použitím tohoto výrobku získáte oslnivý a mladistvý vzhled.

Alpha-E Factor je také mimořádně účinný jako prostředek první pomoci. Bezpečně zmírňuje bolest bradavek u kojících matek, může se používat po dobu těhotenství a po porodu tak, aby se zabránilo vzniku jizev a téměř při všech situacích, které vyžadují povrchovou aplikaci přírodních antioxidantů, antibiotik nebo zvlhčovadel.

Složení

Kapril/kaprin triglycerid, cyklometikon, tokoferolacerát, retinyl palmitát, askorbyl palmitát, extrakt z aloe barbadensis, bisabolol, tokoferol, lecitin, Borago Officinalis - olej ze semen kostivalu lékařského, Glycine Soya - olej ze soje, metylpareben, propylpareben, parfém.

Dávkování

Aplikujte pár kapek na tvář a krk a jemně vklepávejte konci prstů. Poté by měly následovat přípravky R3 Factor, Recovering Night Creme nebo Firming Foundation Lotion.

Obsah

30 ml

Velikost balení: 30 ml