Novinka

FOREVER ALOE STYLING GEL - gel na vlasy

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 471 Kč

Popis

Revoluční Forever vlasový gel z aloe, s všestranným využitím a silně tužícím účinkem, zpevní a ošetří vaše vlasy a navíc umožní pružnou úpravu účesu podle přání. Je odolný proti vlhkosti a díky receptuře bez obsahu alkoholu dodává optimální tužící účinek s možností tvarování podle přání, stálý tvar, lesk a požadovaný objem. Vlasový gel obohacuje vaše vlasy o aloe vera, rostlinný protein, panthenol (komplex vitaminu B) a jiné vitaminy, jojobu a olej z pšeničných klíčků k posílení vašich vlasů a jejich zdravého vzhledu po celý den. Silně tužící účinek vlasového gelu na bázi aloe je ideální pro oslňující večery, kdy chcete vypadat výjimečně. Aloe působí na vlasy a pokožku hlavy v podstatě stejně jako na pokožku jinde na těle. Její prostupující účinek otvírá póry a čistí pokožku hlavy, navíc vyplavuje všechny nečistoty na povrch a tím ulehčuje jejich smytí.

Složení

stabilizovaný aloe vera gel, voda, PVP/VA kopolymer, polyquaternium-11, trietanolamin, glycerin, karbomer, benzofenon-4, acetamid MEA, pantenol, hydrolyzovaný sójový protein, hydrolyzované mukopolysacharidy, kyselina linelová/linolenová, kyselina hyaluronová, sorbitol, olej z pšeničných klíčků, jojobový olej, tokoferol (přírodní vitamin E), cyklometikon, dimetikon kopolyol, kyselina askorbová, dvousodná sůl EDTA, metylparaben, diazolidinylmočovina, vůně.

Obsah

227 g

Návod

Naneste gel, přičemž tvarujte účes, jen dokud jsou vlasy vlhké. Nechte volně vysušit, nebo jemně vyfénujte. Udělejte si účes podle svého přání pomocí Forever tvarovacího gelu z aloe!

  • Bez alkoholu.
  • Produkt vhodný pro ženy i muže.
  • Může se použít jak na mokré, tak na suché vlasy.
  • Dodává objem.

Velikost balení: 227 g
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 15v kartonu