Novinka

FOREVER ALOE MPD 2x ultra - univerzální prací a čistící prostředek

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 710 Kč

Popis

Tekutý, mnohoúčelový, koncentrovaný prací gel.

Tento výrobek, vyvinutý firmou Forever Living Products za použití nejnovějších technologií, je ideální na praní prádla (všechny druhy oděvů) obdivuhodný při použití jako čistící prostředek v domácnosti, na podlahy, koupelny, čištění dlaždic a koberců a také perfektní na ruční umývání nádobí.

Popis

Forever Aloe MPD je tekutý, mnohoúčelový, koncentrovaný saponát. Tento výrobek, vyvinutý firmou Forever Living Products za použití nejnovějších technologií, je ideální na praní prádla ( všechny druhy oděvů ), obdivuhodný při použití jako čistící prostředek v domácnosti, na podlahy, koupelny, čištění dlaždic a koberců a také perfektní na ruční umývání nádobí. Tento spolehlivý, koncentrovaný, tekutý saponát modré barvy je skvělý na uvolňování zašlé špíny, odstraňování mastnot a skvrn, přičemž patří mezi tekuté přípravky, které při použití nepoškrábou a ani nezanechají po sobě na povrchu vaší koupelny žádné stopy. Vzhledem k tomu, že je dostatečně univerzální, dokáže nahradit množství podobných výrobků na trhu a tím umožňuje zákazníkovi značnou úsporu nákladů. Přípravek Forever Aloe MPD je také neškodný vůči životnímu prostředí. Na rozdíl od některých jiných saponátů jsou anionové a neionové povrchově aktivní látky obsažené ve Forever Aloe MPD biologicky rozložitelné. To znamená, že se rozkládají přírodními procesy, čímž snižují environmentální problémy našich vodních toků. Přípravek zároveň současně obsahuje i příjemnou a jemnou látku aloe vera, která zjemňuje a zlepšuje stav vašich rukou a oděvů. Tento revoluční, mnohoúčelový čistící prostředek je vám k dispozici od firmy Forever Living Products.

Složení

Vodní roztok obsahující povrchově aktivní látky ( sodné alkylarylové sulfonáty a alkylfenylpolyetoxyalkoholy ), rozpouštědlo ( xylénsulfonát sodný ), kondicionér ( Aloe Vera Gel ), vůně, optické zjasňovače a barviva. Forever Aloe MPD neobsahuje fosfor. Jeho anionové a nieonové aktivní látky jsou biologicky rozložitelné.

Dávkování

Při praní: na běžné množství prádla v pračce použijte 30 ml saponátu - vystačí na 63 praček (asi 11 Kč/pračku). Na odstranění nečistot před samotným praním kápněte na znečištěné místo oděvu malé množství přípravku, přidejte vodu a oděv namočte.

Velikost balení: 946 ml
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 15 v kartonu