Novinka

Forever Aloe Bits n’ Peaches - Aloe vera gel broskev

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 743 Kč

Popis

Forever Aloe Bits n’ Peaches nabízí další chuťové potěšení ze 100% Aloe Vera Gelu s jemnou přírodní broskvovou příchutí a broskvovým koncentrátem. Kousky dužiny aloe vera, nasáknuté příchutí broskví, přidané do nápoje, dotváří jeho neopakovatelnou osvěžující chuť. Po mnoho století lidé po celém světě používali aloe pro jeho příznivé zdravotní účinky. Přidáním broskví získáváme navíc zdroj karotenoidů ceněných jako zdroj vitaminu A – antioxidantu, navíc jsou důležité pro zachování správné funkce imunitního systému. Bits n’ Peaches nabízí množství zdravých ingrediencí smíchaných do nápoje s úžasnou chutí.

Ať ho pijete s ledem, anebo smíchaný s ovocným džusem, vychutnejte si v každé části dne úžasnou chuť štědré přírody! Gel s příchutí broskví patří mezi nejlepší dostupné potravinové doplňky. Jeho vysokou kvalitu potvrzuje i schvalující pečeť Mezinárodní vědecké rady pro aloe, která byla tomuto výrobku udělena.

Složení

stabilizovaný gel z aloe vera s kousky dužiny (91,09 %), fruktóza, přírodní broskvová příchuť, kyselina citronová, přírodní broskvový koncentrát, sorbitan draselný, benzoan sodný, kyselina askorbová, tokoferol (vitamin E)

Obsah

1 litr

Dávkování

Před použitím dobře promíchejte.

20 – 100 ml denně

Forever Aloe Bits n’ Peaches®

  • Všechny výhody Aloe Vera Gelu.
  • Pevné kousky čistého aloe vera.
  • Osvěžující ovocná chuť – jako čirý broskvový džus.

• Ideální pro děti.

Velikost balení: 1 litr
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 12 v kartonu