Novinka

FOREVER ABSORBENT C - vitamín C

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 493 Kč

Popis

Denní užívání vitaminu C se už dlouho spojuje s dobrým zdravím. Věda nám nyní objasňuje celý seznam dalšího využití, které poskytuje tento nejznámější mezi vitaminy:

  • Je to silný antioxidant tvořící součást obranného systému organizmu proti škodlivým účinkům volných radikálů.
  • Vitamin C působí velmi příznivě na pokožku, protože zvyšuje tvorbu mezibuněčného kolagenu.
  • Vitamin C je nutný pro udržování zdravé spojivové tkáně. Vitamin C je rozpustný ve vodě a je organizmem vylučovaný. Protože člověk je jedním z mála živočichů, kteří si nedokáží vyrobit svůj vlastní vitamin C, musí ho přijímat v potravě, nápojích nebo v jiných doplňcích, jako je Forever Absorbent - C. Potřeba odpovídající hladiny vitaminu C v organizmu je dávno známá. Podle vědeckých výzkumů zničí jedna cigareta 25 mg vitaminu C. Stres společně s léky a negativními faktory životního prostředí značně odčerpávají tento vitamin z organizmu. Jeho nedostatek se brzy projevuje krvácením, zvlášť z malých krevních cévek (kapilár) pod kůží a z dásní. Abychom zabezpečili efektivní absorbci celých 60 mg vitaminu C z každé tablety, zkombinovali jsme ho s 500 mg ovesných otrub, vysoko rozpustnou dietní vlákninou. Výzkum ukázal, že rozpustná vlákna mohou rovněž pomoci udržovat zdravou hladinu cholesterolu v krvi. Absorbent-C s ovesnými otrubami je vynikající potravinový doplněk. Spojuje dvě životně důležité živiny v jednom výrobku. Matrixová vazba, vyvinutá na základě unikátního patentovaného postupu, představuje účinný zásobovací systém, který umožňuje tělu absorbovat celé množství 60 mg vitaminu C z každé tablety. Absorbent C doporučujeme konzumovat pro udržení dobrého zdraví denně.

Složení

ovesné otruby, sorbitol, med, vitamin C (kyselina askorbová), kyselina stearová, přírodní pomerančová příchuť, citrusové bioflavonoidy, ovoce papája, oxid křemičitý

Obsah

100 tablet

Dávkování

2 nebo více tablet denně.

• Ovesné otruby pomáhají absorbovat vitamin C.

• Silný antioxidant.

• Pro zdravou pokožku.

• Neobsahuje cukr, konzervační látky, škrob ani umělá barviva.

Velikost balení: 100 tablet
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 12 v kartonu