Novinka

FACIAL CONTOUR MASK POWDER - pleťová maska v prášku

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 613 Kč

Popis

Facial Contour Mask Powder – pleťová maska v prášku, je jedinečná kombinace vzácných ingrediencí, vybraných pro jejich osobité schopnosti upravovat kvalitu pokožky a čistit póry. Je vyrobena tak, aby se dala dokonale míchat s naším aktivátorem (Aloe Activator) a umožnila vytvořit řídkou pleťovou masku, která se dá jednoduše aplikovat na obličej a krk. Albumin a maltodextrin jí dodávají stahující a napínací účinky, zatímco kaolin vstřebává nadbytečnou mastnotu. Alantoin a heřmánek pomáhají pokožku vyrovnat a omladit.

Složení

Albumen, maltodextrin, kaolin, alantoin, heřmánek, diazolidinylmočovina, vůně, D&C červený 27 hliníkový karmin.

Obsah

30 gramů

Návod

Pleťová maska v prášku je určena k použití s aktivátorem pro vytvoření jedinečného roztoku k ošetřování pokožky obličeje. Smíchejte jednu odměrku prášku masky Facial Contour Mask Powder s jednou odměrkou aktivátoru Aloe Activator tak, že přidáváte aktivátor po kapkách, dokud směs nedosáhne konzistence řídkého pleťového mléka. S použitím přiloženého kosmetického štětce pohyby směrem nahoru a ven jemně aplikujte na obličej (vyhněte se oblasti okolo očí) jemnou vrstvu stejné síly. Začněte dole na krku a postupně roztírejte masku na krk a obličej, včetně ploch za ušima. Lehněte si, uvolněte se a nehýbejte obličejem po dobu asi 30 minut (kratší dobu pro citlivou pleť). Masku nejprve změkčete pomocí teplého vlhkého ručníku. Potom tvář a krk jemně opláchněte teplou vodou.

Poznámka

Krátce po aplikaci můžete pociťovat na obličeji svalové stahy. Výjimečně se může objevit mírné svědění. V tom případě jednoduše jemně tlačte na to místo bříškem prstu, dokud svědění neustoupí. Místo netřete a neškrábejte.

Péče o pokožku

  • Smíchává se s aktivátorem.
  • Vyhlazuje, čistí a napíná pokožku.
  • Obsahuje heřmánek, který hojí a uklidňuje citlivou pleť.
  • K dosažení výjimečného ošetření zkombinujte s 1/2 lžící medu.

Velikost balení: 30 g
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 12 v kartonu