Novinka

FAB X - energetický nápoj bez cukru

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 79 Kč

Popis

Energetický nápoj FAB X Forever Active Boost™ Energy Drink nabízí zdravou alternativu včetně vitamínů, aminokyselin a elektrolytů bez kalorií, cukru nebo sacharidů. Přejete si někdy, abyste měli více času k dosažení vašich cílů? Čas je vaším nejcennějším zdrojem a dostatek energie po celý den vám může pomoci dosáhnout všeho, co si zamanete. FAB X se stále stejnou skvělou chutí a všemi výhodami, které očekáváte, jsme vytvořili proto, abyste mohli zůstat v souladu s vašimi cíli v oblasti zdraví a kondice a zároveň si stále užívali stejně skvělou chuť i výhody, které od FLP očekáváte.

Nejenže občas potřebujete okamžitou energii, ale i dlouhodobá energie bez útlumu vám pomáhá při rušném životním stylu, aniž byste ohrozili svou fyzickou kondici. Žádné kalorie, žádný cukr a žádné sacharidy - to dělá FAB X perfektním nápojem na cesty, když zatoužíte po osvěžujícím životabudiči. Přírodní látka guarana podporuje okamžitý účinek FAB X, zatímco technologie ADX7, patentovaná směs adaptogenních bylin, vitamínů, aminokyselin a elektrolytů formulovaná předními vědci z oblasti sportu, podporuje dlouhodobou energii.

FAB představuje rychlý a občerstvující prostře¬dek, pomocí kterého si udržíte energii a bdělost během celého dne. Osvěží vás, takže si zachováte vytrvalost a koncentraci, abyste mohli dělat věci, které musíte, i věci, které chcete dělat.

Vytrvalost, koncentrace, energie a vitamíny, které získáte z FAB X, vás revitalizují a pomohou vám zvýšit produktivitu bez cukru a kalorií. Každý občas potřebuje dodat energii a FAB X poskytuje zdravou alternativu, kterou si můžete užít s důvěrou.

• žádné kalorie, sacharidy a cukry

• rychlé dodání energie bez následného útlumu

Doporučený způsob použití

Konzumujte jednou až třikrát denně. Jemně protřepte. Podávejte chlazené. Nedoporučuje se dětem a těhotným ženám. Pokud trpíte nějakým onemocněním, před použitím se poraďte s lékařem.

Nutriční údaje

Dávka: 1 plechovka (cca 250 ml)

Množství v 1 dávce

Kalorie 100 kcal

Velikost balení: 250 ml
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 12 v kartonu