Novinka

FAB - Forever Active Boost - energetický nápoj

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 82 Kč

Popis

Všichni víme, jak nás může aktivní životní styl a nedostatek času vyčerpat - ať už jde o dodržování termínů v práci, vyzvednutí dětí ze školy a jejich odvoz na fotbalový trénink, nakupování potra¬vin nebo plnění povinností v domácnosti. Jak může mít někdo na to všechno neustále dosta¬tek energie? Společnost FLP našla řešení, které vás povzbudí, když trpíte akutním nedostatkem energie - přírodní energetický nápoj FAB Forever Active Boost ™.

Podpůrný prostředek FAB je jiný než ostatní energetické nápoje, protože vám poskytuje jak okamžitou, tak dlouhodobou energii. Okamžitý povzbuzující účinek má guarana, přírodní látka, která je velmi populární v Brazílii, dlouhodobou energii získáte díky technologii ADX7 – paten¬tované směsi rostlin s adaptogenním účinkem – a jiných výživných prvků, které vyvinul před¬ní ruský vědec a badatel v oblasti sportu. Směs ADX7 pomohla ruským atletům získat během olympijských soutěží přes 130 medailí!

FAB představuje rychlý a občerstvující prostře¬dek, pomocí kterého si udržíte energii a bdělost během celého dne. Osvěží vás, takže si zachováte vytrvalost a koncentraci, abyste mohli dělat věci, které musíte, i věci, které chcete dělat.

Doporučený způsob použití

Konzumujte jednou až třikrát denně. Jemně protřepte. Podávejte chlazené. Nedoporučuje se dětem a těhotným ženám. Pokud trpíte nějakým onemocněním, před použitím se poraďte s lékařem.

Nutriční údaje

Dávka: 1 plechovka (cca 250 ml)

Množství v 1 dávce

Kalorie 100 kcal

Velikost balení: 250 ml
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 12 v kartonu