Akce

EUNIKÉ GREEN - chlorella, betaglukany, 60 tobolek - pro muže

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 580 Kč

Popis

Zbavte se alergií!

Charakteristika

Výrobek EUNIKÉ GREEN je kombinací betaglukanů a mikronizované české řasy chlorely SP, látek přírodního původu. Česká chlorela SP obsahuje navíc vysoké procento tzv. chlorela růstového faktoru. Betaglukany jsou polysacharidy získávané z přírodních zdrojů (houby, kvasinky, ječmen).

•Účinnost zvýšena mikronizací.

•Vyrobeno pod farmaceutickým dohledem.

•Přírodní produkt.

Aktivní látky mg / 1 tobolce

• Betaglukany 100,00

• Chlorela SP (Chlorella sp.) 200,00

Složení

Chlorella sp., betaglukany, želatina, kukuřičný škrob.

Dávkování

2 tobolky denně.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let.

Zkušenosti

Dobrý den, mám výbornou zkušenost s výrobkem Green na pylovou alergii, která mě v minulých letech trápila 2 týdny až měsíc. Léky jsem nikdy na alergii nebrala, pouze Sanorin-Analergin a vždy jsem spotřebovala celé jedno balení. Letos jsem brala 2 balení Greenu, dávkování 2-0-2, alergie trvala 3 dny, Sanorinu jsem spotřebovala jen pár kapek Úžasné - děkuji.

Dobrý den, mám alergii na pyly a vše co kvete venku. Minulý rok se to moc neprojevovalo, ale letos se už trápím... Děkuji za odpověď

Odpověď:

Dobrý den, můžete zkusit produkt Green, jsou na něho perfektní reference, když budete green nasazovat do alergie, tak zkuste dávkování 2-0-2 a po odeznění můžete snížit na 2 denně. mám zkušenost z rodiny, že alergie se zmírnila hned druhý den při užití 2 ks grenů.

Dobrý den, mohou na úlevu od alergie Green i kojící maminy? Nebo co jiného byste doporučila? Děkuji.

Odpověď:

Dobrý den, tady záleží jak je miminko staré, protože pokud se jen kojí, je to problém s ovlivněním imunity i miminka což není žádoucí. Pokud již miminko přijímá i jinou stravu než mléko, tak se dá dávkovat green, ale ne každý den. Je lepší počkat a začít po ukončení kojení miminka.