Essential Oils - Carrier Oil (Olejový nosič)

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 595 Kč

Popis

Forever™ Essential Oils Carrier Oil (Olejový nosič) je lehká, zvláčňující tekutina zesílená některými z nejlepších přírodních zložek a antioxidantů. Tento olej začíná s derivátem kokosového oleje (triglycerid kaprilová / kapronový), který je bezbarvý a bez vůně a snadno se vstřebává do pokožky.

Jelikož je bezbarvý a bez vůně, je ideálním olejem na přenášení našich čistých esenciálních olejů.

Forever Carrier Oil je posílen vitaminy A, C a E spolu s olejem z brutnáku lékařského, šípkovým olejem, sezamovým olejem a olejem z meruňkových jader. Tato účinná směs antioxidačních vitaminů a přírodních olejů omlazuje pokožku a zároveň pomáhá dodat blahodárné účinky Forever Essential Oils.

Skutečným základem oleje Forever™ Essential Oils Carrier Oil je čistý stabilizovaný extrakt z listů Aloe Barbadensis, který přirozeně proniká a vyživuje naši pokožku a je to jedna z úžasných přírodních přenosných látek. Olej Forever™ Essential Oil Carrier Oil je formulován tak, aby synergicky účinkoval s každým olejem Forever™ Essential Oil na maximalizaci jejich výjimečných blahodárných účinků.

Klíč, který odlišuje toto výjimečné složení, je naše kombinace skvalenu, šipek, sezamových semínek a broskve v základě z aloe vera a vitaminu E. Tato výjimečná směs mnohem více podporuje pokožku a poskytuje hlubší proniknutí pro větší celkovou účinnost.