Kategorie zboží
Aktuality
17.10.2021 8:15:56
Věřte svým střevům

Jak podpořit celkově zdraví a imunitu péčí o trávící trakt. Věděli jste, že…… střeva hrají důležitou roli v podpoře ...

více více

 
02.03.2021 7:51:47
Novinka: Hydrating Serum

Forever hydrating serum dokonale zapadne do vaší denní péče o pleť a poskytne silné zvýšení hydratace díky čistému ...

více více

 
Zobrazit všechny aktuality
Rychlý kontakt

Radana Kristina Urbanová
Stropešín 58
Hrotovice 675 55

BLOG

YOU TUBE

Telefon
606 160 905

Email
urbanova@aloe-top.cz

Aloetop na Facebooku
Naše tipy

Aloe Shave

tip Aloe Shave

Aloe Shave Gel je luxusní pěnivý gel na holení, který promění každodenní holení na rozmazlující zážitek. Díky více ...

více více informací

Aloe Heat Lotion

tip Aloe Heat Lotion

Určitě to všichni znáte – po dlouhém a namáhavém dni jste unaveni a všechny svaly máte ztuhlé. Ale nyní pro vás máme ...

více více informací

Aloe ever shield - ...

tip Aloe ever shield - tuhý deodorant

Prevence rakoviny prsu. Když stoupá teplota a jsme pod vlivem stresu, je Aloe Ever-Shield ideálním prostředkem ...

více více informací

FOREVER BRIGHT ...

tip FOREVER BRIGHT TOOTHGEL - zubní gel

Aloe vera si už starověké civilizace vážily pro její všestrannost. U žádného z našich vynikajících výrobků není tato ...

více více informací

CLEAN 9 vanilka

tip CLEAN 9 vanilka

Unikátní výživový, čistící program a hubnoucí program. MŮŽETE VYPADAT A CÍŤIT SE LÉPE UŽ ZA 9 DNÍ? ANO Program CLEAN ...

více více informací

Esenciální oleje

Síla obsažená v éterických olejích je významná. Jejich použití překoná určitě jen příjemná vůně. Avšak pro pochopení takovýchto jedinečných vlastností je dobré zjistit, který typ oleje je vhodný na použití v různých případech. Samozřejmě je také potřeba vědět jaké jsou tyto případy. :-)Tradičně se éterické oleje spojovali s aktivitou s blahodárnými mentálními a fyzickými účinky na uživatele.

Různé vůně pro různé smysly………

Před jakýmkoliv cvičení je důležité připravit své svaly, aby jste se vyhli zbytečnému vysílení. Jednoduchý způsob jako toho dosáhnout je stimulovat svaly masážním olejem, který probudí vaše končetiny. V závislosti na typu cvičení:

Carrier Oil

Jelikož je bezbarvý a bez vůně, je ideálním olejem na přenášení našich čistých esenciálních olejů. Forever Carrier Oil je posílen vitaminy A, C a E spolu s olejem z brutnáku lékařského, šípkovým olejem, sezamovým olejem a olejem z meruňkových jader. Tato účinná směs antioxidačních vitaminů a přírodních olejů omlazuje pokožku.

Připravte se sAt Ease

Směs Forever Essential Oils At Ease poskytuje dokonale vyváženou směs nejčistší přírodní gautérie, levandule, eukalyptu, koriandru, kadidla, rozmarýnu, heřmánku, peprmintu, bazalky a oregana, speciálně vybraných na podporu harmonie, klidu a pohody. Můžete ho vmasírovat do noh, když použijete malé množství. Začněte s masáží chodidel, potom masírujte lýtka, stehna a zadek.

Soustřeďte se s Defense Oil (ochrana)

Jestliže je pro vás náročné soustředit se, když cvičíte, můžete považovat jako pomoc soustředit se na své dýchání. Správné dýchání tvoří hlavní část účinného cvičení a doporučujeme používat Defense oil (ochrana). Je to směs pomerančů, skořice, rozmarýnu, eukalyptu a slibuje sílu a vitalitu a soustředěné dýchání.

Ciťte se plní energie sLemon a Peppermint oleji

Peprmintový olej je vyroben z rostlin, které se pěstují a sbírají na téže farmě více než 85 let s přirozeně vyšším obsahem mentolu, díky čemuž poskytuje chladivý efekt, kterým je pepermint znám. Společnost Forever Living poskytuje nejčistší přírodní peprmintový olej na oživení a obnovení. Použití peprmintu sahá až do starověké římské a řecké kultury, když se peprmint používal jako dekorace i aroma kromě toho, že byl populární příchutí v omáčkách a jídlech.

Už po staletí se citrus citron používal po celém světě kvůli své vůni, stejně jako kvůli svým čisticím a zkrášlujícím vlastnostem. Citrusy pěstované ve Spojených státech jsou sbírány ručně a ošetřovány několik dní, aby mohlo ovoce naplno dozrát. Když ovoce naplno dozraje, stane se šťavnatější a vyrábí se z něj nejkvalitnější éterický olej.

Výborný způsob, aby jste si udrželi vaši pokožku svěží a chladnou po celou dobu cvičení. Použijte flaštičku s rozprašovačem, smíchejte 50 ml Carrier Oil a šest kapek Lemon oil nebo Peppermint oil. Nastříkejte roztok na pokožku (vyhněte se tváři a očím), vždy když potřebujete povzbuzení.

Uvolněte stres sSoothe

Utišující směs Forever Living Soothe poskytuje dokonale vyváženou směs nejčistší přírodní divoké máty, gautérie, kafru, Ylang Ylang a heřmánku, speciálně vybraných na pronikání a uklidnění. Utišující směs Forever Essential Oils Soothe je vyrobena z pečlivě vybraných čistých rostlinných olejů, sebraných z nejlepších zdrojů celého světa, konkrétně Indie, Nepálu, Somálska, Spojených států, Madagaskaru, Maďarska a Egypta.

Máte za sebou úspěšný trénink a zažíváte přiliv adrenalinu. Uspokojte bolest a napětí tak, že vytvoříte další masážní olej. Olej Soothe je ideální a pomůže vám relaxovat. Přidejte pár kapek do 50 ml  Carrier oil  a nanesete na pokožku.

Čas na oddych sLevandulovým olejem

Nakonec, aby jste dosáhli optimální bod oddychu napusťte  si vanu a jednoduše nechejte odplavit bolest způsobenou cvičením. Smíchejte 4 kapky Levandulového oleje s 20 ml Carrier oleje a vmíchejte do vody. Na konci dne si na 15 minut lehněte a oddychujte.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.