Novinka

ALOE SUNLESS TANNING LOTION - samoopalovací krém

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 765 Kč

Popis

S pomocí této bohaté samoopalovací emulze na bázi aloe vera získáte zlatavé zbarvení pokožky bezpečně po celý rok a bez působení slunečního záření! Opakovanou aplikací dosáhnete tmavšího zbarvení pokožky. Po dosažení vytouženého odstínu pokožky stačí k jeho udržení občasná aplikace emulze. Speciální receptura samoopalovací emulze na bázi aloe ošetří vaši pokožku pomocí aloe vera a dalších hydratačních látek a navíc vaše pokožka získá rovnoměrné zlatavé zabarvení. Umožní vám dosáhnout vytouženého odstínu bez toho, abyste byli závislí na matce přírodě.

Složení

Stabilizovaný aloe vera gel, voda, dihydroxyceton, glycerin, makrogol-1000-metylglukoseskvistearát, C12-15 alkylbenzoan, smíchaný slunečnicový olej, cyklometikon, etoxydiglykol, dimetikon kopolyol, cetylalkohol, glycerolstearát, PEG-75 Stearate, Ceteth 20, Steareth-20, Polysorbate-60 xantanová guma, metylparaben, diazolidinylmočovina, propylparaben, dvousodná sůl EDTA, vůně.

Obsah

118 ml

Návod k použití

Abyste dosáhli co nejlepšího výsledku, dejte si před natřením koupel, nebo sprchu. Naneste mléko v tenké rovnoměrné vrstvě. Použijte ho zlehka na kolena, lokty a kotníky. Opakujte každých 4 až 5 hodin, dokud nedosáhnete požadovaného odstínu barvy opálené pokožky. Po natření pokožky si ihned důkladně umyjte ruce. Vyhněte se styku se šaty a nábytkem, dokud pokožka není úplně suchá. K udržení požadovaného tónu pokožky aplikujte podle potřeby každý den nebo obden. (Poznámka: výrobek NEOBSAHUJE opalovací krém a nechrání proti spálení na slunci).

Tipy

Abyste dosáhli rovnoměrného opálení bez fleků, nejdříve si pokožku vyčištěte a zbavte ji odumřelých buněk. Potom použijte jeden z našich hydratačních krémů a nechte ho aspoň 15 minut vsáknout do pokožky, aby nesnížil účinek samoopalovací emulze. Potom naneste na pokožku samoopalovací mléko podle návodu na použití. Nechte ho vsáknout aspoň 20 minut. Pokud jste si ho nanesli přímo rukama, po aplikaci si je ihned umyjte nebo očistěte čerstvou citronovou šťávou, aby vám nezůstaly fleky na dlaních.

Upozornění

Samoopalovací mléko je jen pro vnější použití. Zabraňte kontaktu s očima. V případě podráždění si je ihned vypláchněte tekoucí vodou. V případě podráždění pokožky ihned přerušte používání. Nepoužívat pro kojence.

  • netvoří fleky
  • žádný nepříjemný zápach během aplikace
  • díky aloe následné hydratování

Velikost balení: 118 ml
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 18 v kartonu