Novinka

ALOE PRO-SET - sprej na vlasy (bez alkoholu)

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 257 Kč

Popis

Společnost Forever Living Products připravila sprej na vlasy, který obsahuje nejlepší dostupné ingredience a je bez alkoholu. Nejenže chrání vlasy, ale také udržuje účes po delší dobu. Mnoho laků na vlasy běžně dostupných v obchodech obsahuje alkohol. I když tím může napomoci trvanlivosti účesu, může také poškodit vlasy tím, že je vysušuje. Dlouhodobé používání vlasových sprejů a pěn založených na bázi alkoholu vede k tomu, že folikuly se ucpou, což může mít za následek případně i zastavení růstu vlasů, jejich vysušování a ztrátu barvy. Jiné chemické látky mohou dráždit vlasovou pokožku, což může vést k dalším problémům s vlasy. A samozřejmě okolní prostředí je další z obětí chemických hnacích plynů, které se používají ve sprejích. Hlavní ingredience Aloe Pro-Set neškodí pokožce hlavy ani vlasům: Destilovaná voda na doplnění vlhkosti po přílišném vysušení fénováním nebo horkým sluncem, stabilizovaný aloe vera gel ke zlepšení pružnosti vlasů pro lepší úpravu vlasů a hydrolyzovaný zeleninový protein k doplnění ztracených výživných látek. Při kombinovaném používaní s Forever Aloe-Jojoba Shampoo a Conditioning Rinse, může Aloe Pro-Set zlepšit ochranu vlasů před štěpením konečků a jiným poškozením. Když použijete Forever Aloe Pro-Set, můžete vytvořit účes, jaký chcete, a neublížíte přitom svým vlasům a pokožce hlavy.

Složení

Purifikovaná voda, stabilizovaný gel z aloe vera, propylenglykol, povidon, glycerin, pantenol (provitamin B5), hydrolyzovaný zeleninový protein, oleomakrogol 500, vůně, dimetikonkopolyol, tetrasodium EDTA, trietanolamin, metyl-chloroizotiazolinon, metylizotiazolinon.

Obsah

178 ml

Návod

Přibližně z 30cm vzdálenosti rovnoměrně stříkejte na vlasy. Upravte podle potřeby a nechte vysušit. Podle potřeby můžete aplikovat znovu.

  • Osobní péče
  • Zpevňuje bez poškození vlasů.
  • Zvlhčuje.
  • Kondicionér.
  • Bez alkoholu.

Velikost balení: 178 ml
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 24 v kartonu