Novinka

ALOE MSM GEL - utišující gel

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 779 Kč

Popis

Když hledáte skutečnou úlevu, sáhněte po Aloe MSM gelu. MSM je metylsulfonylmetan, což je přírodní zdroj organické síry, která se nachází v každé buňce lidí, zvířat i rostlin. Faktem je, že síra je v pořadí třetí látkou s nejvyšším podílem v našem těle. Jednou z jejích nejdůležitějších vlastností je, že tiší bolest spojenou se zánětem, obnovuje flexibilitu bílkovinné vrstvy buněčné stěny chrupavky a svalů, a tím, že vyrovnává nitrobuněčný tlak, eliminuje zánět i přímou příčinu bolesti kloubů, svalů a ostatních měkkých tkání. Další hlavní složkou Aloe MSM gelu je čistý stabilizovaný aloe vera gel. Aloe MSM gel je kombinací těchto dvou účinných složek spolu s bylinnými extrakty a dalšími vybranými účinnými složkami, které přinášejí utišení a úlevu, kdykoliv ji budete potřebovat. Tento přípravek je určen ke zmírnění zánětu, tišení bolesti a zlepšení pohyblivosti kĺoubů. Vyzkoušejte Aloe MSM Gel ještě dnes!

Použití

V případě potřeby aplikujte dostatečné množství a vmasírujte do pokožky. Při kontaktu výrobku s očima je vypláchněte proudem vody.

Složení

Stabilizovaný gel z aloe vera, voda, metyl-sulfonylmetan (MSM), glycerin, trietanolamin, dimetikon, extrakt z medvědice léčivé, hyaluronit sodný, alantoin, tokoferol (přírodní vitamin E), olej z listů čajovníku, extrakt z rozmarýnu, extrakt z kůry vrby bílé, polysorbát 80, kyselina askorbová (vitamin C), karbomer, dvojsodná sůl EDTA, metylparaben, diazolidinylurea.

Obsah

118 ml

Není určeno pro děti do 3 let!

  • Osobní péče
  • Čistý a nepřibarvovaný.
  • Na zmírnění zánětu a utišení bolesti.
  • Obsahuje čistý stabilizovaný aloe vera gel.

Velikost balení: 118 ml
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 12 v kartonu