Novinka

ALOE LOTION - pleťový krém z aloe

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 443 Kč

Popis

Aloe Lotion je všestranný koncentrovaný pleťový krém obsahující jojobový olej a vitamin E, které pokožku zvhčují a zvláčňují. Obsahuje také kolagen a elastin, čímž napomáhá udržovat ji hladkou a pružnou. Je ideální na suchou podrážděnou pokožku, na pokožku podrážděnou větrem, po nadměrném opalování nebo vystavení nepříznivému počasí. Aloe Lotion má dlouhotrvající a zvlhčující účinek, který vyrovnává pH vaší suché a podrážděné pokožky, aby ji udržel vláčnou a hebkou. Naše nové, zlepšené složení využívá nejnovějších přelomových výsledků výzkumů technologií péče o pokožku. Aloe Lotion je vynikající prostředek pro vaše tělo i tvář!

Složení

Stabilizovaný aloe vera gel, deionizovaná voda, propylenglykol, kyselina stearová, glycerolstearát, trietanolamin, cetylalkohol, olej z meruňkových jader, vazelína, lanolin, jojobový olej, rozpustný kolagen, hydrolyzovaný elastin, tokoferol (přírodní vitamin E), kyselina olejová, stearylstearát, dioktyadipát, oktylstearát, oktylpalmitát, makrogolmonostearát 5000, hyaluronát sodný, pikolát sodný, extrakt z heřmánku pravého, alantoin, lanalkol, kyselina askorbová (vitamin C), diazolidinylmočovina, metylparaben, propylparaben, vůně.

Obsah

118 ml

Návod

Používejte podle potřeby. K dosažení nejlepších výsledků jemně masírujte, dokud se krém neabsorbuje do pokožky. V případě potřeby postup zopakujte.

Péče o pokožku

  • Zvlhčuje tvář a tělo.
  • Vynikající zvlhčovač po opalování.
  • Krém na ruce.
  • Jemnější struktura než Moisturizing Lotion.
  • Uklidňuje pokožku.

Velikost balení: 118 ml
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 18 v kartonu