Novinka

ALOE LIQUID SOAP - tekuté mýdlo

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 389 Kč

Popis

Aloe je známá svými čisticími a zvlhčujícími vlastnostmi a působí jako kondicionér, což z ní dělá dokonalý základ pro naše tekuté mýdlo Aloe Liquid Soap. Je biologicky odbouratelné, má regulované pH a není dráždivé. Je dostatečně jemné, aby bylo možné ho používat ke každodennímu umývání obličeje, rukou nebo celého těla. Tento příjemně vonící výrobek mohou používat všichni, dospělí i děti. Aloe Liquid Soap je luxusní perleťové zvlhčující mýdlo na obličej a ruce s velkým obsahem aloe. Vytváří bohatou pěnu, která se lehko aplikuje a odstraňuje. Aloe Liquid Soap, připravené z aloe vera gelu a z povrchově aktivních látek typu „žádné slzy“, zanechává pokožku čistou, příjemně hedvábně jemnou, minimalizuje přitom podráždění, která se mohou vyskytnout u některých tuhých mýdel. Je také ideální jako šampon pro kojence a děti. Je vhodné také pro lidi s kožními chorobami (psoriáza a ekzémy).

Složení

Stabilizovaný gel z aloe vera, deionizovaná voda, kokoamfodiacetát dvojsodný, laurylsíran sodný, sodná sůl lauromakrogolu, propylenglykol, PEG-80 sorbitanlaurát, sodná sůl tridekanomakrogol-sulfátu, makrogoldistearát 6000, kokamidopropylhydroxysultaín, lauroamfo-diacetát dvojsodný, lauret-13 karboxylan sodný, etylenglykolmonostearát, diolamid kyseliny kokosové, imidazolidinylmočovina, vůně.

Obsah

473 ml

Návod

Stlačením dávkovače aplikujte malé množství Aloe Liquid Soap na mokré ruce. Jemně vytvořte hustou pěnu, která důkladně čistí. Opláchněte teplou vodou a osušte.

  • Osobní péče
  • Složení typu „žádné slzy“.
  • Zvlhčující čisticí prostředek.
  • Jemný a nedráždící pokožku.
  • Zásobník s pumpičkou.

Velikost balení: 473 ml
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 18 v kartonu