Novinka

ALOE JOJOBA SHAMPOO - šampón pro všechny druhy vlasů

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 522 Kč

Popis

Vaše rodina bude mít vlasy lesklé, hebké a poddajné díky pH-vyrovnanému složení s čistým aloe vera. Stabilizovaný aloe vera gel je prospěšný nejen pro vaše vlasy, ale i vlasovou pokožku. Aloe-Jojoba Shampoo je díky svým vlastnostem a složení přírodní alternativou jiných šamponů a je vhodný pro všechny typy vlasů. Aloe-Jojoba Shampoo pomáhá udržovat zdraví vlasů a vlasové pokožky díky působení enzymů, které odstraňují odumřelé buňky. Díky stabilizovanému aloe vera gelu má i další vlastnosti:

  • prostřednictvím aloe aminokyselin (totožné s aminokyselinami ve vlasových koříncích) posiluje kořínky
  • zásobuje vlasy saponiny a přírodními složkami, které jim dodávají sílu a hustotu Další důležitou složkou šamponu je olej z jojobových semen, který je skvělým lubrikantem, používaným v přípravcích na vlasy už celá léta. Jojobový olej hydratuje vlasy i pokožku, zpevňuje samotný vlas i konečky a zbavuje vlasy kožního tuku, který je zatěžuje. Vlasy se potom lehce rozčesávají suché i mokré bez toho, aby zůstaly rozlétané. Aloe-Jojoba Shampoo od Forever Living Products je jemný šampon, schopný čistit i ty nejmastnější vlasy. Pomáhá odstraňovat lupy, uklidňuje vlasovou pokožku a zanechává vlasy lesklé a lehce tvarovatelné.

Složení

stabilizovaný aloe vera gel, DEA-lauryl sulfát, deionizovaná voda, diolamid kyseliny kokosové, kokamidopropylbetain, jojobový olej, chlorid sodný, diazolidinylmočovina, metylparaben, kyselina citronová, kyselina askorbová (vitamin C), vůně

Obsah

296 ml

Návod

Naneste na mokré vlasy a vmasírujte do pokožky, dokud nevytvoříte bohatou pěnu. Důkladně opláchněte. Pokud je to nutné, postup zopakujte. Potom vlasy znovu pečlivě opláchněte, aby byly úplně čisté.

  • emný čistící šampon
  • vhodný pro všechny typy vlasů
  • koncentrované, pH-vyrovnané složení (používejte v malém množství)

Velikost balení: 296 ml
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 15 v kartonu