Novinka

ALOE BODY TONING KIT - souprava pro formování těla

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 2 620 Kč

Popis

S Aloe Body Toning Kit budete vypadat skvěle a cítit se sebevědomě. Je navržen tak, aby pomáhal upravit, tonizovat a zpevnit celé tělo.

Pomáhá minimalizovat hrbolatou texturu kůže způsobenou celulitidou v oblastech boků a stehen, zjemňuje a zarovnává tukové buňky pro pevnější vzhled. Každý Body Toning Kit obsahuje Aloe Body Toner k použití s fóliovým zábalem, Aloe Body Conditioning Creme k vnějšímu použití bez zábalu, Aloe Bath Gelée pro relaxační koupel, která vyhladí pokožku, lufu pro stimulaci pokožky během koupele a zábalovou fólii. Jsme hrdí na tento excelentní produkt, tak dejte svému tělu, co si zaslouží – vyberte si „Forever“ způsob k dosažení nového sebevědomého štíhlého já!

Všeobecná upozornění

Zábaly by se měly aplikovat podle potřeby. Můžete zeštíhlet nebo zhubnout na vámi požadovanou úroveň. Výsledný účinek bude však méně zřetelný u lidí s dlouhodobou obezitou, protože vrstvy tuku delší dobou pod pokožkou zpevnily. Aby bylo v takovémto případě dosaženo dlouhodobého efektu, je nutné pravidelné cvičení a zachovávání příslušné diety. Také lidé s pevnějšími svaly budou pozorovat méně výrazný účinek zábalu na výsledné změny.

Nejlepších konečných výsledků bude dosahováno u lidí, jejichž hmotnost je zvýšena krátce trvající obezitou, a u těch, kteří mají méně pevné svaly. Postup se zábalem je možné v průběhu prvního týdne bez obav aplikovat dva až třikrát, s postupným snižováním jejich počtu v následujících týdnech v závislosti na potřebě.

Po aplikování postupu s tonikem je normální, když se objeví pocit žízně, protože celé tělo aplikací toneru ztratilo vodu. Pro zlepšení metabolizmu a zvýšení vylučování vody a tuku z těla se doporučuje zvýšit příjem vody.

Složení

Aloe Body Toner a Aloe Body Conditioning Creme viz sekci Péče o pokožku. Bath Gelée viz Osobní péče.

Aloe Body Toning Kit obsahuje:

  • Aloe Body Toner
  • Aloe Body Conditioning Creme
  • Aloe Bath Gelée
  • Lufa a zábalová fólie

Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 3 v kartonu