Novinka

ALOE BODY TONER - tonizující tělový krém

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 877 Kč

Popis

Tento hustý a na živiny bohatý změkčující krém poskytne pomalu a obdivuhodně vaší pokožce teplý, stimulační pocit. Tělový toner aloe (Aloe Body Toner) obsahuje stabilizovaný gel z aloe vera, emulgátory, látky na změkčení a zachování vlhkosti pleti plus činidla zlepšující její prokrvení a prohřátí – skořicový olej a papriku.

Aloe tělový tonik je namíchaný k použití s celofánovou fólií napomáhající zadržet teplo a vyhlazovat povrch těla. Je to speciálně připravený krém, určený na zkrášlování těla tonizováním a zpevňováním současně. Účinnost krému na strukturu pokožky je dosažena díky volbě použitých ingrediencí a aplikovaného masážního a zábalového účinku. Vybrané ingredience způsobují pronikavé přehřátí pokožky a mají uklidňující účinek. Výtažky z bylin dovezených z Evropy jsou známé pro jejich tvarovací a tonizační schopnosti.

Přirozené účinky přírodních výtažků aloe vera a bylin na zvlhčení a zkrášlení pokožky, spolu s účinky přírodní papriky a skořicového oleje na zčervenání pokožky vytvářejí skutečně účinný výrobek.

Složení

Aloe Barbadensis Gel (Stabilized Aloe Vera Gel - 36,5% hmotnostních), Water, C10-18 Triglycerides, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Butylene Glycol, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Propylene Glycol, Hedera Helix (Ivy) Extract, Spiraea Ulmaria Flower Extract, Clematis Vitalba Leaf Extract, Fucus Vesiculosis Extract, Equisetum Arvense Extract, Soluble Collagen, Hydrolyzed Elastin, Cinnamomum Cassia Leaf Oil, PEG-100 Stearate, Polysorbate 20, Sorbitan Laurate, Carbomer, Capsicum Frutescens Resin, Ascorbic Acid, Methylparaben, Propylparaben.

Obsah

113 g

  • detoxikační efekt
  • ztráta centimetrů na obvodu
  • skvělá kombinace bylinných komplexů

Velikost balení: 113 g
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 8 v kartonu