Novinka

Aloe Blossom Herbal Tea

Dostupnost: Skladem

Cena s DPH: 492 Kč

Popis

Aloe Blossom Herbal Tea je přírodní směs lístků, bylin a koření, speciálně připravená tak, aby poskytla vynikající chuť a bohaté aroma. Čaj Aloe Blossom Herbal vytváří teplou aromatickou atmosféru a ponoří vás do relaxační a uvolněné hladiny vaší mysli. Čaj je absolutně bez kofeinu a byl připraven tak, aby občerstvil a oživil vaše vnímání a pocity vždy, když si uděláte přestávku a dopřejte si pár minut oddychu a relaxace. Ať ho pijete horký nebo ledový, čaj Aloe Blossom Herbal má výbornou chuť a navíc jeho příprava je jednoduchá. Je to skutečně mezinárodní produkt, který v sobě spojuje ingredience z Číny, Jamajky, Egypta a Indie. Každá složka byla vybraná tak, aby pomohla vyvolat tonizující účinek kdykoli, když pocítíte stres z uspěchaného dne: skořice apomara je osvěžující, pomerančová kůra a hřebíček zase dávají teplou ovocnou chuť, nové koření a zázvor uklidňují. Tento nízkokalorický osvěžující nápoj, který obsahuje také květy aloe z našich vlastních plantáží, přirozeně tlumí chuť k jídlu. Používejte ho jako část každodenního přísunu tekutin.

Složení

skořice, pomerančová kůra, hřebíček, nové koření, zázvor, kardamom, fenykl, heřmánek, květy aloe, listy ostružin, Gymnemma Sylvestre

Obsah

25 čajových sáčků, samostatně balených do fólie.

Dávkování

Čaj Aloe Blossom Herbal se může pít podle chuti horký i studený. Z jednoho čajového sáčku připravíte podle chuti od jednoho šálku až po 1,5 litru lahodného čaje. Úplný popis dávkování a přípravy najdete na každé krabičce.

Aloe Blossom Herbal Tea® (bylinný čaj s květy aloe)

  • Nízkokalorický.
  • Bez kofeinu.
  • Přirozeně potlačuje chuť k jídlu.

Velikost balení: 30 sáčků
Počet kusů v balení (krabici, kartonu...): 12 v kartonu