5 Tipů jak si zlepšit zimní náladu

 Forever Living Products: 5 Tipů jak si zlepšit zimní náladu

Jezte zdravě

Všimli jste si, že v zimě často volíme pohodlná, těžko stravitelná jídla? Pravděpodobně se nesnažíme jíst tak zdravě jako v létě.

Těžko stravitelná jídla nejenže nemají výživné látky, ale také snižují energetické hladiny. Jedním z nejlepších způsobů jak si udržet vysokou energetickou hladinu, je sáhnout po super jídlech, jakými jsou granátová jablka, tmavá listová zelenina, máslová dýně a kapusta.

Není to vždy jednoduché, ale tady máme pár produktů, které jsou pohodlné a zdravé:

Pomesteen Power, nápoj plný výživných dobrot, Fields of Greens, multivitamínový a multiminerální doplněk stravy, na jehož složení vám stačí jediný pohled a zjistíte, že obsahuje mnoho zelených jídel. Také je bohatý na vlákninu.

NAKUPUJTE v Aloe Vera e-shopu v horním menu

Pomesteen Power (Nápoje), Fields of Greens (Výživové doplňky)

 

Cvičte

Nemusíme vám popisovat přínosy z cvičení, ale možná bychom vám mohli připomenout, jak se vám dokáže odvděčit na psychickém zdraví. Cvičení je vynikající na odbourávání stresu a jeho účinky mohou trvat i hodiny po danné činnosti.

Když vám ve vašem běžném cvičení překážejí kratší dny, proč byste nemohli dát na zimní sporty, jako je bruslení, sáňkování, snowbordování a nebo nordic walking.

Na rozběhnutí vám pomůže doplněk Forever Bee Pollen.

NAKUPUJTE v Aloe Vera e-shopu v horním menu

Forever Bee Pollen (Včelí produkty)

Jděte mezi lidi

Je velmi jednoduché se během tmavých zimních měsíců zavřít do pokoje a čekat na návrat světlých letních dnů, ale to není  ten správný postoj.  

Přijměte pozvání od přátel, přijměte pozvání na firemní oslavu, uspořádejte večer her nebo večeři pro známé. Dopřejte si novou rtěnku, vodu po holení nebo oblečení a vyražte ven.

Abyste i v zimně vypadali upravení dopřejte si make-up z řady Sonya, nebo se navoňte parfémem 25th Edition.

NAKUPUJTE v Aloe Vera e-shopu v horním menu

make-up z řady Sonya (Sonya Kosmetika), 25th Edition (Osobní péče)

 

Relaxujte

Náš rušný pracovní program nám do života často přináší trochu stresu, proti kterému musíme zabojovat tím, že si najdeme čas pro sebe. Přečtěte si knihu, meditujte nebo si napusťte vanu. Relaxace dokáže zmírnit stres a zanechá ve vás klidnou energii. 

Vychutnat si zážitek jako z lázní vám pomůže kolekce Aroma Spa luxusní třídílná aromaterapeutická kolekce do koupele na uvolnění smyslů.

NAKUPUJTE v Aloe Vera e-shopu v horním menu

Aroma Spa ( Péče o pokožku, Tělo)

Dopřejte si trochu slunce

Není to až tak složité, jak to zní....... Opravdu. Sluneční světlo potřebujeme kvůli vitamínu D, který si musíme dopřát vždy, když je to možné, a to zejména v zimě. 

Můžeme toho dosáhnout těmi nějjednodušimi způsoby. Vydejte se ven na procházku za denního světla. To vše pomáhá zvyšovat energetické hladiny. Nic není lepší než získávání vitamínu D z přírodního slunečního záření, ale doplnit vám ho pomohou i některéz našich produktů, které obsahují vitamín D, jako jsou například Forever Calcium Forever Royal Jelly.

NAKUPUJTE v Aloe Vera e-shopu v horním menu

Forever Calcium (Výživové doplňky), Forever Royal Jelly (Včelí produkty)

                                     

FOREVER katalog č.1 / leden 2014